Biznes a zdrowie
BHP
Dodane przez: Kārlis Dambrāns
Zaczerpnięte z: http://www.flickr.com

Rozliczenie się z Urzędem Skarbowym przenigdy nie okazywało się tak nieskomplikowane jak obecnie

Bardzo dużo osób fizycznych już od wielu lat sporządza własne rozliczenie pit przez internet i niebywale chwali sobie to rozwiązanie.
podatki
Dodane przez: Daniel X. O'Neil
Zaczerpnięte z: http://www.flickr.com

Portal podatnika ma sporo cennych danych

Co roku zjawia się kolejny program, który ma nam pomóc w uzupełnieniu pitów, co będzie spowodowane tym, że co jakiś czas pojawiają się nowe rozporządzenia i wytyczne. Dlatego trzeba się zaopatrywać w aktualne programy, a w dodatku jeszcze należy się wspierać właściwymi stronami.
podatek dochodowy
Dodane przez: Robert F. W. Whitlock
Zaczerpnięte z: http://www.flickr.com

Charakterystyczne problemy powiązane z rozliczeniem podatkowym

Dość wielu Polaków jednogłośnie przyznaje, że coroczne rozliczenia o charakterze podatkowym są dość czasochłonne i problematyczne. Nie wszyscy są świadomi tego, z jakiego rodzaju ulg mogą w danym roku skorzystać i w które rubryki trzeba wpisać poszczególne kwoty. Na szczęście wiele potrzebnych informacji jest dostępnych w internecie i można je odczytać zupełnie ze darmo. Warto również zwrócić uwagę na nowoczesne programy pomagające błyskawicznie obliczyć wysokość podatku.
Księgowy przy podatkach
Dodane przez: reynermedia
Zaczerpnięte z: http://www.flickr.com

Zakończenie składania zeznań podatkowych jako okres szczególnie stabilny podczas roku rozliczeniowego.

Z dniem 30 kwietnia tego roku nastąpiło skończenie składania rozliczeń podatkowych. Nastał wobec tego czas szczególnie spokojny podczas roku kalendarzowego. Można zauważyć to między innymi po działaniu Urzędów Skarbowych, w których jest mniej petentów.
finanse
Dodane przez: reynermedia
Zaczerpnięte z: http://www.flickr.com

Płaca minimalna w mijającym roku

W naszych czasach każdy goni za pieniądzem. Nie jest łatwo odnaleźć się w czasach, kiedy istotniejsze okazuje się mieć niż być. Ale nie wszystkich stać na to, żeby zbyt dużo rzeczy kupować. Bo niestety minimalne wynagrodzenie 2015 nie było szczególnie optymistyczne. Osoby pracujące za najniższą stawkę krajową miesięcznie mają świadomość, że ciężko jest związać koniec z końcem. Ale lepsza jest taka płaca niż żadna.
podatek
Dodane przez: Jeff Djevdet
Zaczerpnięte z: http://www.flickr.com

Istotne wiadomości nt. rozliczeń PIT, zwrotu nadwyżki podatku i zasiłku macierzyńskiego

Każda jednostka, która zdobywa jakieś dochody, musi rozliczyć się z nich z fiskusem. Naturalnie swoje dochody powinniśmy wykazać na stosownym zeznaniu podatkowym, pożądane byłoby także sprawdzić, czy rozliczamy się na obowiązującej deklaracji podatkowej. Rozliczenie PIT zdołamy w dzisiejszych czasach zrobić na kilka rozmaitych sposobów. Podatnicy zazwyczaj wybierają rozliczenie PIT poprzez Net, bowiem jest to łatwy oraz rychły sposób na rozliczenie każdego podatku. Naturalnie rozliczenie pit poprzez Net nie zajmie nam więcej niż parę minut, co więcej zrobimy to bez wychodzenia z domu.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.