Dla zdrowia i urody
Złota medycyna estetyczna
Dodane przez: Bird&Co
Zaczerpnięte z: Bird&Co

Zabieg dermatologiczny po raz pierwszy

„To nie dla mnie”, „boję się igieł”, „nie stać mnie na taki luksus” – odmładzające zabiegi często wywołują takie reakcje. Najczęściej większość z nich to mit, który należy jasno przedstawić. Utarło się powiedzenie, że czasem niewiedza jest błogosławieństwem. Nie ma to jednak zastosowania w medycynie estetycznej. Obawy przed skorzystaniem z szerokiej oferty wynikają z pewnych mitów, które nie mają pokrycia w rzeczywistości. Dlatego Centrum Dermatologii Estetycznej WellDerm chce przełamać ten opór zachęcając do skorzystania z nowej trzy etapowej oferty.

porady dietetyka

Droga do poprawy kondycji i wyglądu naszego ciała to często szereg starań i wyrzeczeń. Dzięki specjalistom i najnowszym osiągnięciom takich dziedzin jak medycyna estetyczna, droga ta wcale nie musi być długa i kręta. Walka z nadwagą czy poprawa kondycji organizmu – powodów do zrzucenia zbędnych kilogramów może być kilka. Sprawdzona recepta na skuteczne odchudzanie jest jednak jedna: zdrowa dieta, oraz ruch i nowoczesnymi zabiegami medycznymi. Taka kombinacja działań przynosi upragniony efekt, a konsekwentnie stosowana rozwiąże wiele problemów
palomar
Dodane przez: Wellderm.pl
Zaczerpnięte z: http://www.wellderm.pl

Porady na wiosnę - unicestwić przebarwienia

Powakacyjne porządki z twarzą czas zacząć. W pierwszej kolejności zwalczamy jednego z najbardziej dokuczliwych wrogów skóry – przebarwienia. Należy przyjąć iście wojenną strategię działań. Oto możliwe taktyki stosowane w dermatologii estetycznej i kiedy usuwanie przebarwień jest skuteczne. Z przebarwieniami boryka się ponad 35 proc. kobiet po trzydziestym roku życia, 90 proc. pań po pięćdziesiątce oraz aż 90 proc. osób, które cierpiały na trądzik młodzieńczy. Dane nie pozwalają ignorować zagrożenia. Radzimy, w jaki sposób wyeliminować przebarwienia przy użyciu osiągnięć medycyny.

O mleczku pszczelim

logotyp
Dodane przez: Nantes
Zaczerpnięte z: http://www.nantes.pl

O mleczku pszczelim

Zwiększenie sprawności fizycznej - to tylko jedna z wielu właściwości mleczka pszczelego. Royal Jelly czyli królewski dar, daje królowej pszczół ogromną długowieczność. Tak samo działa na naszą skórę. Mleczko pszczele jest używane w kosmetyce jako preparat antybakteryjny, dlatego polecamy krem przeciwzmarszczkowy firmy Nantes.

Aromaterapia we własnym domu

Unikatowe właściwości terapii zapachami znane są od wielu lat. Od dawna wiadomym jest, że zapach pomaga przy stresie, czy bólu zatok.
dermatologia, skóra
Dodane przez: Luke Lehrfeld
Zaczerpnięte z: http://www.flickr.com

Medycyna estetyczna w gabinecie

Wellderm to doskonałe Centrum oferujące bardzo szeroki zakres zabiegów z dziedzin: medycyna estetyczna, dermatologia estetyczna i dermatochirurgia. Prócz tych zabiegów w ofercie Wellderm znajduje się obszerna oferta zabiegów pielęgnacyjnych i upiększających. Mezoterapia bezigłowa pozwala szybko i bezinwazyjnie dostarczyć skórze wszystkich substancji odżywczych. Do tego celu wykorzystywane jest zjawisko elektroporacji, polegające na zwiększeniu przepuszczalności błon komórkowych. Na skutek tego substancje aktywne mogą być bez trudności i natychmiastowo dostarczone w głąb skóry.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.