Zdrowe odżywianie
Jedzenie, które poprawia humor
Dodane przez: www.sxc.hu
Zaczerpnięte z: www.sxc.hu

Jaką dietę preferują panie, a jaką panowie? - radzi nasz dietetyczka

Niezależnie od płci niełatwo jest zrezygnować z jedzenia słodkości codziennie. W przypadku osób w pełni zdrowia i bez tendencji do tycia też nie jest wskazane znaczne spożycie cukrów, dlatego od lat tak znaczną popularnością na rynku spożywczym cieszą się słodycze bez cukru. Nowoczesne techniki oraz zaawansowane sposoby cukiernicze pozwalają na proste tworzenie prawdziwych arcydzieł, niezawierających jednak białego cukru.
Sushi 2
Dodane przez: kev-shine
Zaczerpnięte z: http://www.flickr.com

Bardzo duża popularność sushi w naszym kraju

Raduję się, że obecnie Polska nie jest takim krajem, w którym nieustannie rządzą typowe potrawy, ew. pizza i kebab. Oczywiście polskie jedzenie, pyszna pizza i porządny kebab są wyśmienite, lecz potrzebujemy mimo wszystko odmiany. I z tego powodu rosnąca popularność japońskiego przysmaku bardzo mnie raduje. W żadnym razie nie można uważać, iż sushi to zwykły snobizm. Naturalnie polskie gwiazdy w istocie upodobały sobie sushi na mieście, lecz mogę zaręczyć, że sushi niezwykle smakuje. Ciężko myśleć inaczej - chociaż oczywiście sushi nie jest dla każdego. Są gusta i guściki.
masaż
Zaczerpnięte z: flickr.com

Zbawienny masaż na ból pleców

Nie ma już chyba człowieka w wieku trzydziestu lat, który by nie narzekał na bóle kręgosłupa. Dodatkowo, przed trzydziestką takich ludzi jest coraz więcej. A na poprawę nie mamy co liczyć. Jeżeli wcześniej nie zadbamy o swój kręgosłup.
Koktajl z owoców Acai
Dodane przez: domzdrowia.pl
Zaczerpnięte z: http://www.domzdrowia.pl

Interesujące przepisy na zupy

Zupa to danie uniwersalne, jest możliwość je spożywać o każdej porze roku. Zimową porą grzeją, a latem pod postacią chłodników orzeźwiają. Zasadniczymi zaletami zup jest łatwość i prędkość przyrządzenia, możność ugotowania ich naprawdę ze wszystkich składników, a także rozmaite rodzaje ich podania.
senior
Dodane przez: Monika Kulej
Zaczerpnięte z: BAREL POLAND

Jak uporać się z opieką nad osobą schorowaną? Czy dobrze jest poszukać opiekunki?

Przeróżnego rodzaju schorzenia dotykają nas w najróżniejszym wieku. Czasami są to niezwykle częste dolegliwości, a czasem groźne schorzenia, które potrzebują zaawansowanego leczenia i stałej opieki. Zapewnienie opieki osobie chorej to na nieszczęście bardzo ciężka sprawa, bo obowiązki zawodowe i konieczność utrzymania rodziny nie zawsze pozwalają nam, żeby poświęcić się wyłącznie temu. Nie bez znaczenia jest także to, że opieka nierzadko powinna być połączona z profesjonalnym leczeniem lub rehabilitacją, co wymaga zaawansowanej wiedzy jak i sprzętu. Jak się uporać z takim kłopotem?
wizyta u psychoterapeuty
Dodane przez: Mike Renlund
Zaczerpnięte z: http://www.flickr.com

Psycholodzy z terenów Krakowa pomagają trzydziestolatkom, które znalazły się na życiowym zakręcie

Psychoterapia pozostaje słowem pochodzącym z języka greckiego, a dokładniej zestawieniem dwóch wyrazów. Pierwszy z nich oznacza duszę, a kolejny terapię. Te słowa idealnie oddają ostateczne znaczenie rzeczonego na wstępie wyrazu. Psychoterapia to innymi słowy leczenie ludzkiej psychiki, która z najróżniejszych przyczyn nie działa prawidłowo.
zdrowie na talerzu
Dodane przez: Global Panorama
Zaczerpnięte z: http://www.flickr.com

Kilka powodów, które przybliżą Cię do kupowania ekologicznej żywności

Jedzenie, które spożywamy ma znaczący wpływ na stan naszego ciała, ale również na nasz stan emocjonalny. Powinniśmy zatem dbać, aby razem z koniecznymi dla funkcjonowania czynnikami odżywczymi nie dostarczać naszemu organizmowi zanieczyszczeń czy toksyn.
kurs na sali szkoleniowej
Dodane przez: Sterling College
Zaczerpnięte z: http://www.flickr.com

Dokształcać się należy przez całe życie, zwłaszcza tam, gdzie zajmujemy się drugim człowiekiem

Jak niezbędne jest stałe kształcenie nie trzeba chyba nikomu udowadniać... Tak mogłoby to zabrzmieć w perfekcyjnym świecie, bo jak pokazują statystyki, choć Polacy studiują bardzo wytrwale, to już później podczas rozwoju zawodowego rzadko mają w planach, żeby się szkolić. Być może ma to jakąś korelację z tym, iż po jakimś czasie, kiedy jesteśmy już w pewien sposób ustatkowani nie mamy za bardzo ochoty, siły i czasu na nowe szkolenia. Odmiennie, w czasie edukacji, kiedy nie wiemy jeszcze jaka przed nami przyszłość, więc próbujemy zdobyć jak największą ilość certyfikatów, jak najwięcej zdobyć kwalifikacji, które będą nam niezbędne na naszej zawodowej ścieżce.

Jakim sposobem bez nadmiernego wysiłku zapewnić sobie zdrowe żywienie?

Uniwersalnie wiadomo, że nasza wysportowana sylwetka jest tematem pożądania sporej części z nas. To bowiem, w jaki sposób się prezentujemy, znajduje w wielu przypadkach swoje odbicie w licznych życiowych sytuacjach. Z uwagi na taki stan rzeczy wykonujemy rozległe wysiłki, aby sprawnie usunąć z naszego ciała zbędne i równocześnie szpecące nas kilogramy tłuszczu. Współcześnie istnieje niesłychanie wiele rozwiązań tego rodzaju problemów, niemniej jednak z pewnością nie uda się nam uzyskać widocznych wyników bez naszego samozaparcia oraz ciągłości w działaniu.
Kurczak z warzywami na patelni
Dodane przez: sebarex
Zaczerpnięte z: http://www.sxc.hu

Gdzie znaleźć dobry pomysł na pyszny obiad?

Do niedawna większość pracowników gigantycznych korporacji, jadło większość posiłków na mieście. Ponieważ znaczną część dnia zostawali oni w pracy, nikogo nie dziwi, że woleli kupować obiady w siedzibie firmy lub jadać w okolicznych barach szybkiej obsługi, a niżeli czekać z ciepłym posiłkiem do powrotu do domu. Zwłaszcza jeżeli byli to single, na których nie czekała ukochana osoba z pysznym obiadkiem. Nie ma bowiem nic gorszego, niż spożywanie posiłku bez towarzystwa.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.