Zdrowie a finanse
Kredyty i pożyczki
Dodane przez: włodi
Zaczerpnięte z: http://www.flickr.com

Pożyczki pod zastaw hipoteki bez BIK-u

Banki nie zawsze entuzjastycznie użyczają pożyczek. Aby dostać pożyczkę trzeba mieć czystą historię w BIK, nie wolno znajdować się w wykazie dłużników, lecz to nie wszystko, bowiem banki biorą dodatkowo pod uwagę regularność przyjmowanych dochodów, długość pracy czy też jej rodzaj.
Dodane przez: pfala

Nie trać na inflacji!

Każdy rozumie, że pieniądze nie rosną na drzewach – jeśli tylko rzecz jasna nie jesteś kimś sławnym, bardzo ważną osobą w państwie czy naprawdę wybitnym naukowcem. Jeśli pochodzisz z normalnej rodziny i masz normalne kłopoty, zapewne pracujesz, walczysz o zachowanie godnego bytu i zastanawiasz się, jak jeszcze próbować rozmnożyć środki, jakie jakimś cudem udało się zebrać na koncie bankowym.
banknoty i monety leżące na stronie
Dodane przez: Drew Hubbard, Ben Waters
Zaczerpnięte z: http://www.flickr.com

Świetny bank hipoteczny w Polsce

Bank hipoteczny, to znaczy jednostka wyspecjalizowana w proponowaniu kredytów hipotecznych podmiotom, stawia sobie określone cele. Proponowane klientom kredyty hipoteczne przeznaczone są na budownictwo nieruchomości. W grę wchodzi tak budownictwo mieszkaniowe, jak i przemysłowe. Sporo możliwości jest wówczas zapewnione, natomiast dzięki tym możliwościom zyskać można spore środki na postawienie budynku. Bank pobiera pieniądze na spłacenie swych poczynań dzięki emitowaniu tak zwanych hipotecznych listów zastawnych.
podatki
Dodane przez: sanchezcl
Zaczerpnięte z: http://www.sxc.hu

Na czym polega zawód doradcy ds podatków?

Bardzo dużo osób, szczególnie przedsiębiorców, nie wyobraża sobie działania bez profesjonalnego doradcy podatkowego. Aczkolwiek jak się okazuje profesja doradcy podatkowego jest bardzo młoda.
oszczędzanie pieniędzy
Dodane przez: American Advisors Group
Zaczerpnięte z: http://www.flickr.com

Nowoczesna bankowość

Obecnie można zaobserwować tendencję do wzrostu ilości różnego rodzaju instytucji bankowych. Zauważyć można na przykład dużą ilość reklam w mediach, traktujących o usługach banków. Świadczy to częściowo o tym, że na takie usługi istnieje stale rosnące zapotrzebowanie. Dlatego powiększa się również oferta usług konkretnych instytucji. Banki próbują w wielu przypadkach nadążać za tendencjami we współczesnym świecie, będąc jednak nadal przy tym instytucjami godnymi szacunku i zaufania. Zaufanie w przypadku banków jest bowiem ogromnie istotne, bez zaufania nie byłoby odbiorców usług. Na dzień dzisiejszy jednak samo zaufanie nie wystarcza. Banki próbuję więc wyjść naprzeciw potrzebom różnorodnych grup, również ze względu na wiek.
mojawindykacja.pl
Dodane przez: Mojawindykacja.pl
Zaczerpnięte z: Mojawindykacja.pl

Z jakiego względu warto współcześnie korzystać z usług wyspecjalizowanych firm windykacyjnych?

Kwestia zadłużeń zawsze jest wyjątkowo zagmatwanym zagadnieniem. Wielu dłużników przecież nie reguluje posiadanych zobowiązań. Co można w takiej sytuacji zrobić? Jak szybko odzyskać pieniądze? Doskonałym rozwiązaniem jest najczęściej przekazanie sprawy profesjonalistom, a więc firmom windykacyjnym, które zatrudniają osoby posiadające doświadczenie oraz kierunkowe wykształcenie.
dokumenty
Dodane przez: Robert Couse-Baker
Zaczerpnięte z: http://www.flickr.com

Za urlop wychowawczy zus płaci

Urlop wychowawczy zus musi zapłacić.Gdy jakiejś mamie skończył się urlop macierzyński i z jakiegoś powodu nie chce ona powrócić do roboty, to warto zadbać o to, aby dowiadywała się o innych szansach dających jej okazję zostania z potomstwem w domu.
finanse

Do jakiego rodzaju spraw najbardziej przydatny jest doradca finansowy? W czym nam zwłaszcza będzie pomocny?

Doradca finansowy jest jakby pośrednikiem między klientem a bankiem. Klient chce zdobyć korzystny kredyt, natomiast bank udziela go pod pewnymi warunkami. Dzisiaj jest dosyć duży popyt na tego rodzaju usługi, choćby z tego powodu, iż banki wprowadzają dosyć restrykcyjne procedury ofiarowania kredytów.
pożyczka
Dodane przez: Public Stock
Zaczerpnięte z: http://www.flickr.com

Pożyczka na dowód viasms, czyli w jaki sposób otrzymać konieczne nam środki.

Większości z nas zdarza się niekiedy, że nagle wypadnie jakiś niespodziewany wydatek, na który trzeba niestety szybko wygospodarować gotówkę. A warto zauważyć, że bardzo często jest to całkiem spora kwota, którą możemy akurat nie dysponować. Dobrze, jeśli w takim przypadku mamy odłożone na koncie odpowiednie kwoty i teraz, gdy pojawiła się konieczność, to możemy z nich skorzystać i nie martwić się, że później braknie nam kasy.
stos monet
Dodane przez: Vicky Hugheston
Zaczerpnięte z: http://www.flickr.com

1 procent na rzecz różnych organizacji pożytku powszechnego

W dzisiejszych czasach rozliczając się z podatku dochodowego od osób fizycznych istnieje możliwość oddania jednego procentu na rzecz rozmaitych organizacji pożytku publicznego. Zasada 1% dla opp istnieje już przez niezwykle długi czas i naturalnie warto korzystać z tej możliwości. Na sam początek należałoby jednak dowiedzieć się czym tak właściwie jest opp i co konkretnie oznacza to pojęcie.
1 2 3 4 5 6
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.