Zdrowie a finanse
Kredyty i pożyczki
Dodane przez: włodi
Zaczerpnięte z: http://www.flickr.com

Pożyczki pod zastaw hipoteki bez BIK-u

Banki nie zawsze entuzjastycznie użyczają pożyczek. Aby dostać pożyczkę trzeba mieć czystą historię w BIK, nie wolno znajdować się w wykazie dłużników, lecz to nie wszystko, bowiem banki biorą dodatkowo pod uwagę regularność przyjmowanych dochodów, długość pracy czy też jej rodzaj.
Dodane przez: pfala

Nie trać na inflacji!

Wszyscy wiedzą, że pieniądze nie rosną na drzewach – jeśli tylko rzecz jasna nie jesteś celebrytą, bardzo ważną postacią w kraju lub naprawdę znakomitym naukowcem. O ile pochodzisz z normalnej rodziny i trapią cię przeciętne kłopoty, zapewne pracujesz, troszczysz się o zachowanie godnego bytu i głowisz się, jak jeszcze próbować pomnożyć środki, które jakimś cudem udało się uciułać na koncie w banku.
banknoty i monety leżące na stronie
Dodane przez: Drew Hubbard, Ben Waters
Zaczerpnięte z: http://www.flickr.com

Świetny bank hipoteczny w Polsce

Bank hipoteczny, to znaczy jednostka wyspecjalizowana w proponowaniu kredytów hipotecznych podmiotom, stawia sobie określone cele. Proponowane klientom kredyty hipoteczne przeznaczone są na budownictwo nieruchomości. W grę wchodzi tak budownictwo mieszkaniowe, jak i przemysłowe. Sporo możliwości jest wówczas zapewnione, natomiast dzięki tym możliwościom zyskać można spore środki na postawienie budynku. Bank pobiera pieniądze na spłacenie swych poczynań dzięki emitowaniu tak zwanych hipotecznych listów zastawnych.
Londyn
Dodane przez: az1172
Zaczerpnięte z: http://www.flickr.com

Odszkodowania w UK

O ile wybierasz się na emigrację, by dorobić się w Wielkiej Brytanii, musisz się dobrze przygotować. Można bowiem ponieść porażkę, o ile nie pozna się wszystkich tamtejszych reguł i zwyczajów.
podatki
Dodane przez: sanchezcl
Zaczerpnięte z: http://www.sxc.hu

Na czym polega zawód doradcy ds podatków?

Bardzo dużo osób, szczególnie przedsiębiorców, nie wyobraża sobie działania bez profesjonalnego doradcy podatkowego. Aczkolwiek jak się okazuje profesja doradcy podatkowego jest bardzo młoda.
oszczędzanie pieniędzy
Dodane przez: American Advisors Group
Zaczerpnięte z: http://www.flickr.com

Nowoczesna bankowość

Obecnie można zaobserwować tendencję do wzrostu ilości różnego rodzaju instytucji bankowych. Zauważyć można na przykład dużą ilość reklam w mediach, traktujących o usługach banków. Świadczy to częściowo o tym, że na takie usługi istnieje stale rosnące zapotrzebowanie. Dlatego powiększa się również oferta usług konkretnych instytucji. Banki próbują w wielu przypadkach nadążać za tendencjami we współczesnym świecie, będąc jednak nadal przy tym instytucjami godnymi szacunku i zaufania. Zaufanie w przypadku banków jest bowiem ogromnie istotne, bez zaufania nie byłoby odbiorców usług. Na dzień dzisiejszy jednak samo zaufanie nie wystarcza. Banki próbuję więc wyjść naprzeciw potrzebom różnorodnych grup, również ze względu na wiek.
mojawindykacja.pl
Dodane przez: Mojawindykacja.pl
Zaczerpnięte z: Mojawindykacja.pl

Z jakiego względu warto współcześnie korzystać z usług wyspecjalizowanych firm windykacyjnych?

Kwestia zadłużeń zawsze jest wyjątkowo zagmatwanym zagadnieniem. Wielu dłużników przecież nie reguluje posiadanych zobowiązań. Co można w takiej sytuacji zrobić? Jak szybko odzyskać pieniądze? Doskonałym rozwiązaniem jest najczęściej przekazanie sprawy profesjonalistom, a więc firmom windykacyjnym, które zatrudniają osoby posiadające doświadczenie oraz kierunkowe wykształcenie.
dług w euro
Dodane przez: Ervins Strauhmanis
Zaczerpnięte z: http://www.flickr.com

Jak skutecznie pobrać należne zobowiązanie od obywatela Niemiec?

Nadzorowanie interesów w Republice Federalnej Niemiec to często opłacalna działalność. Niestety, możemy paść ofiarą nieuczciwych partnerów. Jak skutecznie uzyskać należne nam pieniądze?
dokumenty
Dodane przez: Robert Couse-Baker
Zaczerpnięte z: http://www.flickr.com

Za urlop wychowawczy zus płaci

Urlop wychowawczy zus powinien zapłacić.Kiedy którejś mamie kończy się urlop macierzyński i z jakiegoś powodu nie pragnie ona wrócić do pracy, to należy zadbać o to, żeby dowiedziała się o kolejnych rozwiązaniach dających jej szansę zostania z potomstwem w domu.
finanse

Do jakiego rodzaju spraw najbardziej przydatny jest doradca finansowy? W czym nam zwłaszcza będzie pomocny?

Doradca finansowy jest jakby pośrednikiem między klientem a bankiem. Klient chce zdobyć korzystny kredyt, natomiast bank udziela go pod pewnymi warunkami. Dzisiaj jest dosyć duży popyt na tego rodzaju usługi, choćby z tego powodu, iż banki wprowadzają dosyć restrykcyjne procedury ofiarowania kredytów.
1 2 3 4 5 6 7
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.