Karmienie piersią – powrót do natury!

Od pewnego czasu panuje moda na tak zwany „powrót do natury”. Trend ten wyraźnie zauważalny jest również wśród młodych rodziców. Młode matki coraz częściej chcą karmić piersią swoje potomstwo co bardzo cieszy lekarzy pediatrów i położne, bowiem korzyści z karmienia piersią bobaska są niezmierne!
butelki
Dodane przez: Frédérique Voisin-Demery
Zaczerpnięte z: http://www.flickr.com
Karmienie dziecka piersią nie tylko dobrze wpłynie na dziecko, ale także mamusi pomoże w krótkim czasie wrócić do dobrej kondycji. Pokarm naturalny ma skład idealny dla niemowlęcia. Żadne sztuczne mleko mu nie dorównuje! Pokarm mamy ma także zawsze idealną temperaturę, jest sterylne, gotowe do podania. Poza wszystkim karmienie piersią jest bardziej wygodne i sporo tańsze od karmienia butelką.


W wolnej chwili

Najrozmaitsze produkty dla dzieci

raczkujące dziecko
Dodane przez: J N
Zaczerpnięte z: http://www.flickr.com
Nowatorskie akcesoria dla dzieci stają się dla klientów bardzo istotne, kiedy stajemy w obliczu wyboru podarunku dla znajomych z dzieckiem. Rewolucyjne serie ciekawych rozwiązań i akcesoriów dla dzieci odnajdziemy wśród produktów wielu marek, które dostępne są też w internecie. Sklepy online na bieżąco chcą dodawać asortyment, jaki cieszy się tak sporym zainteresowaniem wśród młodych mam i nie tylko.
1 2
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.