Karmienie piersią – powrót do natury!

Od pewnego czasu panuje moda na tak zwany „powrót do natury”. Trend ten wyraźnie zauważalny jest również wśród młodych rodziców. Młode matki coraz częściej chcą karmić piersią swoje potomstwo co bardzo cieszy lekarzy pediatrów i położne, bowiem korzyści z karmienia piersią bobaska są niezmierne!
butelki
Dodane przez: Frédérique Voisin-Demery
Zaczerpnięte z: http://www.flickr.com
Karmienie dziecka piersią nie tylko dobrze wpłynie na dziecko, ale także mamusi pomoże w krótkim czasie wrócić do dobrej kondycji. Pokarm naturalny ma skład idealny dla niemowlęcia. Żadne sztuczne mleko mu nie dorównuje! Pokarm mamy ma także zawsze idealną temperaturę, jest sterylne, gotowe do podania. Poza wszystkim karmienie piersią jest bardziej wygodne i sporo tańsze od karmienia butelką.


W wolnej chwili

Należy wyszukać czy należy nam się refundacja in vitro

ciąża
Dodane przez: Sara Neff
Zaczerpnięte z: http://www.flickr.com
Możemy wypełnić sny o rodzicielstwie

Jeszcze kilka lat do tyłu, jeżeli u jakiejś pary zdiagnozowano bezdzietność, to właściwie jedyną szansą na to, aby posiadała ona potomstwo była adopcja. Teraz nowoczesne metody medyczne zezwalają na robienie ciężkich badań i zabiegów, które sprawiają, że pobierając komórkę jajową i plemniki, od czasu do czasu od jednej osoby z pary, a od czasu do czasu totalnie od nieznanych osób, posiadamy możliwość zapłodnienia, dzięki któremu nawet z biologicznego punktu widzenia, bezpłodna kobieta może urodzić potomstwo.
1 2
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.