Parę słów o brodach – w jaki sposób golić, niczym pielęgnować, czy stylizować?

Brody to w ostatnich miesiącach prawdziwy hit sezonu. Coraz częściej powinniśmy zetknąć na ulicy mężczyzn, jacy na pielęgnację swojej brody są w stanie przeznaczyć naprawdę wiele czasu. Szczególnie w wielkich miejscowościach olbrzymią popularność zdobyły specjalne zakłady, do jakich udają się panowie w celu właściwego wystylizowania brody albo jej przycięcia.


Należy jednak stwierdzić, że będzie taka wizyta, szczególnie w salonach, które zdobyły spore uznanie pośród klientów, potrafi okazać się jednakże sporym wydatkiem dla portfela.


kosmetyki męskie
Dodane przez: András Bögöly
Zaczerpnięte z: http://www.flickr.com


W związku z takim, że mężczyźni, którzy noszą zarówno modny ostatnio, obfity zarost, inwestują coraz niejednokrotnie w odpowiednie kosmetyki przeznaczone do wykorzystywania w pielęgnacji brody, wszystkie zabiegi powiązane z owłosieniem na twarzy potrafią okazać się naprawdę dosyć kosztowne.


Bielizna na Walentynki od RESERVED
Dodane przez: RESERVED
Zaczerpnięte z: RESERVED


Kobieta w sukience
Dodane przez: Belo Horizonte - MG
Zaczerpnięte z: http://www.flickr.com


Czy da się zniwelować te koszty i samodzielnie zadbać o brodę? Jak to zrobić? Wiele rad o takim, jak golić (polecamy sprawdź informacje na stronie) brodę lub jak zadbać o obfity zarost możemy uzyskać z Internetu lub ze specjalistycznych czasopism. Wielu zwłaszcza młodych chłopaków wiedzę na ten temat czerpie również od starszych kolegów, rodzeństwa lub rodzica.


Trzeba stwierdzić, iż golenie brody jest o dużo prostsze aniżeli staranne przycinanie obfitego zarostu, jednak mnóstwa mężczyznom dość długa broda całkiem pasuje. Biorąc pod lupę ostatnie trendy trzeba się czasami pomęczyć, aby wyglądać naprawdę niczym modny mężczyzna. Mnóstwa mężczyzn decyduje się na taki wygląd nie ze powodu, że podoba im się taki wygląd, a z uwagi na to, iż potrafią się oni dzięki brodzie mocniej spodobać kobietom.


Naturalnie, skoro zdecydujemy się już na zapuszczenie brody, warto korzystać z kosmetyków, które sprawiają, że zarost nie będzie zarówno sztywny. Coraz bardziej panów stosuje takie artykuły w codziennej pielęgnacji.


Przycinanie brody także nie stanowi kłopotu, skoro posiadamy lusterko i dobrze oświetlone pomieszczenie.


Zawsze wolno to robić na zasadzie prób i błędów, a jeśli nie wyjdzie – zupełnie usunąć zarost. To, jak golić brodę, jest dosyć oczywistą sprawą i zdecydowana wiele panów nie ma z takim problemów.

Nie ma co zwlekać - jeśli omawiany wpis Cię zaciekawił, kliknij dodatkowo tutaj i sprawdź też podobne optymalne źródło (http://sklep.broel.pl/kategoria/czapki-dla-chlopcow).

/J]
2019-01-07 08:05
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.