Mężczyźni także powinni zadbać o swoją aparycję!

Kobiety bardzo dobrze wiedzą, że o swoją prezencję zewnętrzną należy dbać. Jakby nie patrzeć prowadzi działalność w naszym kraju bardzo dużo salonów fryzjerskich bądź gabinetów urody estetycznej. Jednakowoż z mężczyznami jest trochę inna sprawa. Zatem można śmiało powiedzieć, iż tacy mężczyźni, którzy umieją zadbać o własny wygląd, własną aparycję, są w znacznej mniejszości. Być może to się za jakiś czas zmieni, te proporcje będą niejako zamienione, lecz na ten moment rzeczywistość jest taka, że mężczyźni, którzy umieją zadbać o chociażby własny ubiór są w mniejszości.

krem do golenia
Dodane przez: scott feldstein
Zaczerpnięte z: http://www.flickr.com
To w ogóle świetnie widać chodząc po polskich ulicach. Chociaż tak naprawdę w innych krajach także jest dostrzegalne, że o ile przedstawicielki płci pięknej potrafią zadbać o siebie, to z mężczyznami jest trochę gorzej. Podstawowe pytanie: czy faktycznie to dobre? W końcu jeśli nie przesadzimy za bardzo, nie jesteśmy tzw. metroseksualistami, zasadniczo nie ma problemu.

Co w takim razie można polecić facetowi, który pragnie bardziej elegancko wyglądać? W wielu przypadkach regularne użytkowanie brzytwy (Zainwestuj w siebie właśnie teraz) jest niezbędne. Cóż, niestety nie każdemu mężczyźnie jest do twarzy z zarostem. A więc - choć możemy myśleć, że nasz zarost jest OK, to jednakże prawda może być brutalna...


Być może tak jest, lecz nie jest powiedziane, że to obowiązujący standard. Jednakowoż brzytwa oraz krem do golenia (Przejrzyj specjalną propozycję) muszą iść w ruch, ponieważ często gładki zarost sprawia, iż jesteśmy atrakcyjniejsi. Zresztą nie powinniśmy zapomnieć, że przecież broda niejako postarza, co w pewnym wieku jest denerwujące. Generalnie można tego typu porady zignorować, ale rzeczywistość jest taka, iż z pewnością broda nie we wszystkich przypadkach pasuje do nas. Można powiedzieć, że jeżeli nam to pasuje, nie ma żadnego kłopotu. Jeżeli jednak pragniemy podobać się kobietom, musimy podchodzić do kwestii brody z trochę większym zrozumieniem. A w końcu chcielibyśmy sympatycznie wyglądać!

krem do golenia
Dodane przez: scott feldstein
Zaczerpnięte z: http://www.flickr.com
Zatem: nareszcie skończmy z tymi głupimi stereotypami według których tylko panie mogą dbać o swój wygląd. Skoro ludzie są równi, ciężko sądzić, że nawet widok faceta w gabinecie kosmetycznym jest niewskazany.
2018-01-18 09:53
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.