Jak nie przerobić mężczyznę na ”paputka”

Powiększenie się rodziny to bez najmniejszych wątpliwości poważny temat. Mamusie i Tatusiowie bardzo serio traktują tę sytuację - bardzo słusznie – poważnie, lecz w tej nerwowej sytuacji przyda się odrobina humoru.
Życie mężczyzny może być sielanką. Dobra praca, partnerka której niewątpliwie zazdroszczą mu koledzy. Dziewczyna do tego - co tu dużo mówić – patrzy się w niego niby w obrazeczek. No cóż, chłopaku, bez dwóch zdań masz fart! W domku ciepło rodzinne, jest spełniony. Nawet do baru zachodzi rzadziej. Za to częściej uczęszcza do teatru, kina, odwiedza galerie sztuki.


W wolnej chwili

Każda matka powinna zaufać swojej intuicji. Przecież natura ofiarowała nam ten dar, trzeba go tylko odnaleźć w sobie

Mama z dzieckiem na placu zabaw
Dodane przez: Travis Swan
Zaczerpnięte z: http://www.flickr.com
Każda mama to wie: jej dziecko powinno być najszczęśliwsze na świecie. Nie ma wyjątku od tego. Co to właściwie znaczy? Na poziomie życia codziennego nikt nie ma wątpliwości, że dziecko dla matki jest najważniejsze. Bardziej od męża, brata, ojca czy matki.


dziecko
Dodane przez: Monthly_M
Zaczerpnięte z: Fotolia
Nie jest na razie tak wspaniale żeby zwracał uwagę na wygląd poszewki na jaśki (w kurczątka), które właśnie zakupiłaś z okazji Wielkanocy do waszej sypialni (no ale być może kiedyś) ...

Pewnego razu mówisz mu, że będziecie mieli dziecko! Rzecz jasna masz szczęście i twój facet jest uradowany. Lecz - przyznajmy to szczerze - widać także oznaki lekkiej paniki. Nie wiadomo dlaczego zaczyna nagle myśleć nad nadgodzinami, planuje pokoik dla dziecka. Swoją siostrę przepytuje z zagadnień, które dotychczas kwitował wzruszeniem ramion.

dziecko
Dodane przez: Quinn Dombrowski
Zaczerpnięte z: http://www.flickr.com
Wyszukuje w internecie frazy „ciąża”, „poród”, „pielęgnacja bobasa”, przegląda fora internetowe dla przyszłych matek. I uzyskuje informację o potrzebie posiadania takich przedmiotów jak pojemniki na pokarm. Zaczyna rozpatrywać poglądy na temat sposobu karmienia bobaska, jak to - mężczyzna - zwraca uwagę na techniczne aspekty takich kwestii jak pieluszki, oliwki, wózki, dobiera przewijak, który przed chwilą pojawił się w słowniku, że o tak niecodziennych przedmiotach jak pojemniki na pokarm, albo o wkładkach laktacyjnych nie wspomnieć - poszewka na jaśka do kojca. Jednym słowem, bardzo interesująca robi się historia przeglądarki partnera. Z biegiem czasu zaczyna zauważać deseń poszewek na jaśki w sypialni!

Im bliżej zakończenia ciąży tym bardziej nasz facet stara się by nam nieba uchylić, jakby chętniej robi zakupy, w mieszkaniu stara się zachowywać nieco ciszej, na toaletce pojawia się biżuteria, kwiaty czy wisiorki dla przyszłej mamy.

Słowem wygląda na to, że ciąża wpływa korzystnie nie tylko na przyszłą matkę noworodka ale i na jego ojca. Naprawdę, nic nie działa tak świetnie faceta jak ciąża!
2017-09-18 06:42
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.