Które metody powiększania piersi są współcześnie przeważnie stosowane i czy wskazane jest się na nie decydować?

Jednym najistotniejszych atrybutów kobiecości od zawsze są piersi. Ich idealny wygląd zmieniał się na przestrzeni lat. Obecnie preferowane są przeważnie piersi duże oraz jędrne, z tego względu nie można się dziwić, że na rynek stale są wprowadzane nowe metody powiększania biustu, a kobiety na całym świecie dość chętnie korzystają z dobrodziejstw zaawansowanej nauki.

kobuieta w biustonoszu
Dodane przez: Luciano Mello
Zaczerpnięte z: http://www.flickr.com
Jakie rozwiązania wyróżniają się dzisiaj największą popularnością? Przeważnie operacje plastyczne polegające na wszczepieniu implantów piersi o odpowiedniej wielkości.

Naturalnie, decydując się na takie rozwiązanie trzeba być świadomym tego, że jest to operacja, a z takimi zabiegami zawsze związane jest pewne ryzyko. Co więcej, konieczne jest wybranie cenionej kliniki i doświadczonego lekarza, który pokaże odpowiedni rozmiar implantów. Co najważniejsze, należy zachować rozsądek. Operacje powiększania biustu są coraz tańsze, tym samym leżą w zasięgu dużej liczby kobiet. Ewentualnie, biust może zostać wypełniony kwasem hialuronowym, czyli substancją która naturalnie występuje w ludzkim ciele.


W wolnej chwili

Stomatologia estetyczna w Płocku – korekty, implanty coraz częściej wybieranymi opcjami wśród pacjentów

kremy
Dodane przez: U.S. Army Corps of Engineers Savannah District
Zaczerpnięte z: http://www.flickr.com
Obecnie zachowanie pełnego uśmiechu na długie lata nie prezentuje sobą aż tak sporych kłopotów jak dawniej. Wielkie miasta typu Płock mają bardzo rozbudowane zaplecze usług dentystycznych.

Biały biustonosz
Dodane przez: Axami
Zaczerpnięte z: Axami
Bardzo popularne jest też powiększanie biustu swoim tłuszczem, który wcześniej został odessany z innych obszarów ciała kobiety. To podwójna korzyść, ponieważ można zgubić nadmiar tkanki tłuszczowej w jednym miejscu, by zyskać większe piersi. Należy jednak pamiętać, że w czasie pojedynczego zabiegu istnieje opcja powiększenia piersi o jeden rozmiar, a rekonwalescencja po liposukcji ma podstawowe znaczenie dla jego powodzenia. Poza tym, tkanka tłuszczowa czasami może zostać odessana nierównomiernie i zabieg będzie trzeba wykonać powtórnie.

Czy są dostępne metody nie wymagające ingerencji chirurga plastycznego? Mogą zdecydować się na zastosowanie preparatu bust up, który jest proponowany w formie wygodnych do połykania tabletek. Poza powiększeniem biustu, ma on też gwarantować jego widoczne ujędrnienie, a niestety zdarza się, że piersi po latach tracą jędrność, co dla wielu kobiet jest powodem ogromnych kompleksów. Biust można też powiększyć w kilka minut za pomocą prawidłowo przystosowanego biustonosza push up, wypychanego specjalnymi gąbeczkami, które unoszą piersi oraz powodują, że optycznie wydają się one zdecydowanie większe niż wcześniej.
2018-08-29 12:14
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.