Monitor ledowy

Ekrany LED to wielkoformatowa technologia przekazu obrazu i tekstów, używana przy sposobności sporych imprez, oraz w celach reklamowych i informacyjnych. Ekran LED gwarantuje najwyższy poziom widoczności, co umożliwia skuteczną wykonywanie kampanii reklamowych, również informacyjnych. Ekrany takie posiadają duże zastosowanie, przede wszystkim w reklamie i promowaniu. Walorem ekranów jest ich modułowa konstrukcja. Zezwala ona na elastyczną konfigurację, praktycznie bezgraniczną możność rozbudowy ekranu i jego łatwy transport.

To co rozstrzyga o tym, czy ekran LED jest dostosowany do pracy na zewnątrz, to przede wszystkim dobrze zgrane składniki wykorzystane przy jego produkcji. Mają szansę one pracować bezawaryjnie w ogromnym obszarze temperatur. Wyjątkowa struktura panelu chroni przed warunkami atmosferycznymi, zarówno od frontu jak i od tyłu ekranu.

ekran w technologii LED
Dodane przez: Kārlis Dambrāns
Zaczerpnięte z: http://www.flickr.com
Najważniejszą własnością tego gatunku ekranów jest ich jasność świecenia i możliwość rozbudowywania do opcjonalnego formatu (powierzchnie reklamowe). Zastosowanie ekranu na zewnątrz, zapewnia możność aktywnej prezentacji nawet podczas całkowitego nasłonecznienia.

Ekran Led to wysoka odmiana sprzętu służącego do przesyłu danych dla dużego kręgu odbiorców. Jest to wyłączna jak dotąd technologia, jaka pozwala na emisję obrazu z wysoką jakością oraz doskonałą widocznością.

Interakcyjna formuła pozwala aktualizować teksty reklamy na bieżąco. Dzięki temu, łączność z konsumentem może się zmieniać, a klient nie będzie zdegustowany. Przynosi to pełną elastyczność i możliwość dopasowania kampanii do aktualnych potrzeb. Dzięki zaawansowanej technologii, w którą wyposażony jest każdy ekran LED, jest możliwość poprowadzić interakcję z możliwymi odbiorcami.


W wolnej chwili

Na temat kategorii, w jaki sposób zaopatrzyć pracowników w potrzebne materiały biurowe?

artykuły biurowe
Dodane przez: Aaron Muszalski
Zaczerpnięte z: http://www.flickr.com
Jeśli prowadzisz swoją działalność i zatrudniasz sporo osób do pracy biurowej, zdecydowanie dobrze zdajesz sobie sprawę z faktu, jak wielce ważne jest odpowiednie zaopatrywanie biura w materiały biurowe. Wbrew pozorom jest to bardzo kosztowna inwestycja - materiały biurowe potrafią pochłaniać naprawdę dużo pieniędzy. Część prezesów firm decyduje się na regularne zakupy materiałów biurowych, jednak nie jest to zbyt właściwe rozwiązanie. Zazwyczaj okazuje się bowiem, że zapomniało się czegoś kupić, a to powoduje wymóg pójścia do sklepu papierniczego i zakupienia brakujących rzeczy.

Reklama LED jest znakomitą opcją dla rutynowego billboardu. Funkcjonuje skutecznie i zwraca uwagę, umożliwia wyższą jakość, pełną uniwersalność, wyklucza koszty wydrukowania i długie okresy produkcji, jak medas-media. Jest w stanie także stanowić znakomite uzupełnienie różnego typu kampanii.

Do zawiadywania ekranem, również do kontroli jego działania i odmiany obrazów , stworzono specjalne oprogramowanie działające w języku polskim.
2018-02-02 14:46
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.