Obecnie operacje plastyczne są nader modne

Dzisiaj operacje plastyczne stają się wielce modne. Poprawiamy sobie praktycznie wszystko – począwszy od nosa, a skończywszy na waginie czy penisie. Kiedy zastanawiasz się nad tym, jakie są teraz najbardziej modne zabiegi, wówczas bez wątpliwości Cię zdziwimy – coraz rzadziej kobiety powiększają sobie piersi, zaś coraz częściej rozmyślają nad waginoplastyką. Taka operacja warg sromowych ciągle jest dość wstydliwym tematem, o którym najczęściej nie mówi się sporo, jednakże okazuje się, że kobiety coraz częściej decydują się właśnie na zoperowanie swoich miejsc intymnych.


chirurg
Dodane przez: IQ Medica
Zaczerpnięte z: www.iqmedica.pl
Dlaczego dziewczyny decydują się na zrobienie zabiegu waginoplastyki? Jeżeli przyjrzymy się statystykom, wówczas okaże się, że zazwyczaj na takie zabiegi decydują się pacjentki, które mają za sobą poród siłami natury. Jeżeli jesteś kobietą i rodziłaś zwykłymi metodami, wówczas bez wątpliwości dobrze wiesz, o co chodzi – po porodzie zwykle kobieca pochwa nie jest w dobrym stanie. Mnóstwo dziewczyn po porodzie narzeka na to, że pochwa jest spora, w konsekwencji czego nie mogą już czerpać z seksu tak dużej przyjemności jak przed porodem (idź do artykułu o waginoplastyce).


W takich przypadkach dziewczyny często zwyczajnie unikają seksu dlatego, że czują się nieatrakcyjne. Jeśli wiesz dobrze, o czym piszemy, wówczas bez wątpliwości powinnaś się zastanowić, czy waginoplastyka nie jest wymyślona dokładnie dla Ciebie. Teraz korygowanie natury nie jest bynajmniej żadnym powodem do wstydu – jeśli zdecydujesz się na przeprowadzenie takiego zabiegu, wówczas kategorycznie będziesz mogła liczyć nie tylko na wsparcie swojego męża, ale również całej rodziny.

chirurg
Dodane przez: Future PR
Zaczerpnięte z: Future PR
Trzeba wiedzieć, że operację waginy wykonuje się nie tylko u dziewczyn po porodzie – możesz się wybrać do lekarza niemalże zawsze wtedy, kiedy z jakichś powodów nie jesteś zadowolona z wyglądu swojej pochwy. Jeżeli zdecydujesz się jednak na przeprowadzenie operacji, wtedy na pewno będziesz zadowolona – największe zmiany zajdą bowiem w Twojej głowie. Dużo dziewcząt po operacji waginoplastyki twierdzi, że czują się atrakcyjne. Dobre samopoczucie zwykle przekłada się także na większą ochotę na seks. Kiedy zatem chcesz podnieść jakość swojego życia seksualnego i sprawić, że na co dzień będziesz mieć dobry humor, wówczas nawet nie powinnaś zastanawiać się ani chwili tylko już teraz umówić się na wizytę u chirurg na najbliższy wolny termin (zabiegi estetyki intymnej na
2018-07-12 02:25
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.