Potrzebne rekwizyty w domu maluszka

Każda mama, po powrocie z maleństwem ze szpitala z entuzjazmem kupuje różne ”gadżety” dzięki, którym ułatwi sobie pierwsze karmienia.

Oczywiście, po pewnym czasie mamy radzą sobie z karmieniem znakomicie, mimo to na początku, szczególnie potrzebnym narzędziem przy przystawianiu dziecka do piersi może stać się specjalna poduszka ułatwiająca karmienie piersią, zwana zazwyczaj rogalem. Proces karmienia w niewygodnej pozycji jest w stanie nie tylko spowodować złe samopoczucie u mamy, ale także zwiększa prawdopodobieństwo tego, iż maluch będzie jadł z przerwami połykając pęcherzyki powietrza, które mogą spowodować kolkę.
Lateksowa poduszka profilowana
Dodane przez: Janpol
Zaczerpnięte z: Janpol
Poduszka do karmienia Cebuszka, może okazać się istotnym gadżetem, który warto zakupić już przed porodem. Wtedy może być wykorzystywana przez ciężarną do przybierania wygodnej pozycji w trakcie snu czy chwili odpoczynku. Poduszki do karmienia dbają o odpowiednie ułożenie ciała pociechy zarówno w trakcie ssania piersi, jak i odpoczynku, odciążają kręgosłup mamy. Dodatkowo mogą być również wykorzystywane jako zabezpieczenie dziecka w czasie drzemki. Akcję „usypianie”, jeśli o niej wspominamy - warto zainicjować na pół godziny przed kąpielą. Ściszmy telewizor, zrezygnujmy z odkurzacza oraz zabawek dźwiękowych. Nie za ciepło, nie za długo, nie za ciekawie – te zasady warto zapamiętać i stosować podczas kąpieli, gdyż od tego, jak przebiega kąpiel, zależy, jak szybko malec zaśnie. Wanienka dla dziecka Cebababy musi być przede wszystkim stabilna, to podstawowa kwestia, brana pod uwagę w trakcie jej kupna.


W wolnej chwili

Ciuchy dla naszego ukochanego noworodka

niemowle
Dodane przez: Quinn Dombrowski
Zaczerpnięte z: http://www.flickr.com
Kiedy przychodzi na świat dziecko wiele rzeczy się zmienia. Ale nawet przed urodzinami dziecka jest wiele rzeczy do załatwienia, należy m.in. stworzyć wyprawka dla dziecka. Kiedyś mamy powiedziały swym córkom, co trzeba kupić, a teraz wszyscy mogą spojrzeć do sieci i zauważyć, co tak naprawdę powinno być w wyprawce dla malucha. Jednak poza materialnymi rzeczami, które są konieczne, każde dziecko musi być natychmiast obdarzone bezwarunkową miłością ludzi, którzy maluszka otaczają.


Kolor, wielkość uzależnione są wyłącznie od gustu i potrzeb świeżo upieczonych rodziców. Czas kąpieli podaruje maluchom spokojne sny. A mama z tatą, po to usłyszeć spokojny, miarowy oddech swego maluszka mogą zdecydować się na zakup niani elektronicznej. Ponieważ właśnie po to - by umożliwić rodzicom wewnętrzny spokój i pozwolić im błogą chwilę odpoczynku podczas, kiedy ich niemowlę słodko śpi, powstało to niepozorne, acz niesamowicie pożyteczne urządzenie.

Więcej na http://cebababy.pl/produkty/cebuszki
2018-06-10 07:09
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.