Medycyna estetyczna w gabinecie

Wellderm to wyjątkowe Centrum oferujące bardzo szeroki zakres zabiegów z dziedzin: medycyna estetyczna, dermatologia estetyczna i dermatochirurgia. Prócz tych zabiegów w ofercie Wellderm znajduje się bogata oferta zabiegów pielęgnacyjnych i upiększających. Mezoterapia bezigłowa pozwala szybko i bezinwazyjnie dostarczyć skórze wszystkich składników odżywczych. Do tego celu wykorzystywane jest zjawisko elektroporacji, polegające na zwiększeniu przepuszczalności błon komórkowych. W skutek tego substancje odżywcze aktywne mogą być bez trudności i w krótkim czasie dostarczone w głąb skóry.


dermatologia, zabiegi estetyczne
Depilacja laserowa
Depilacja laserowa to bardzo skuteczna metoda stałego likwidowania nadmiernego owłosienia. Przy użyciu innowacyjnej technologii IPL zabiegjest błyskawiczny i zupełnie bezbolesny - zabieg jest bardzo skuteczny.

Odmładzanie
Starzenie następuje, kiedy pod wpływem czynników wewnętrznych i zewnętrznych pojawiają się zmiany w skórze. Powoli znikają włókna kolagenu i elastyny, natomiast w tkankach zmniejsza się zawartość substancji nawilżających. W konsekwencji skóra traci jędrność i sprężystość, pojawiają się następne zmarszczki. Starzenia nie da się całkowicie wstrzymać, niemniej jednak za pośrednictwem odpowiednich zabiegów można w znacznym stopniu zahamować i złagodzić jego przebieg.

kwas hialuronowy
Kwas ten wraz z włóknami elastyny i kolagenu – decyduje między innymi o gładkości skóry. Dzięki swoim właściwościom kwas pozwala utrzymać odpowiedni stopień nawilżenia tkanek. Kwas hialuronowy pełni ponadto rolę nośnika, umożliwiając przewóz substancji. Wraz z upływem czasu jego działanie maleje, co w rezultacie doprowadza do pojawienia się zmarszczki. Ten proces można jednak skutecznie zahamować i odwrócić stosując kwas hialuronowy.

wizaż (zobacz gabinety kosmetyczne wrocław) trwały
Pozwala uwydatnić naturalne piękno twarzy. Podkreśla walory urody i zakrywa mankamenty. Dzięki niemu nawet natychmiast po przebudzeniu buzia jest świeża a uroda ( Polecana strona) łagodnie podkreślona. Doskonale zastępuje powszedni makijaż. Bardzo dobry makijaż permanentny dostosowuje się wyrazem i barwą do urody w taki sposób, by stanowił idealne uzupełnienie.

To tylko wybrane zabiegi jakie oferuje Wellderm, zainteresowanych zachęcamy do odwiedzin strony
2018-07-12 02:33
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.