Kilka naturalnych sposobów, ażeby dodać sobie energii

Optymalne nawodnienie ciała jest niezbędne, by składniki odżywcze docierały do wszystkich komórek i równocześnie by usuwać z organizmu toksyny.


Co się dzieje, jeżeli nie wypijesz dość wody? Organizm "inteligentnie" gospodaruje wodą, a więc wykorzystuje ją wyłącznie w procesach w największym stopniu koniecznych do życia.
mięśnie
Dodane przez: Macnetize.com
Zaczerpnięte z: http://www.flickr.com


Wystarczy, by twe nawodnienie spadło o zaledwie 1-2 proc.

Tak samo niebanalne treści dotyczące objaśnianej problematyki przeczytasz tu - sprawdź więcej w tym omówieniu (http://www.gabinetpsychologiczny.sos.pl/oferta.html). Poznasz tę kwestię pod innym kątem!

niżej normy, a wydolność organizmu zmniejszy się aż o 10 proc. Czujesz się wtedy podminowany, rozdrażniony, pojawiają się kłopoty ze skupieniem, bóle głowy, senność, zatwardzenia. Woda z plasterkiem cytryny czy też limonki na dodatek uzupełni niedostatki witaminy C w organizmie, zwiększając odporność.


Drugą metodą na dodanie sobie werwy jest Vigor Up cena jakiego nie jest nadzwyczaj wysoka, jest to suplement zawierający unikalne połączenie ekstraktów z ziaren kakaowca jak też liści yerba mate, jakiego energetyzujące oddziaływanie można spostrzec już po pierwszym zastosowaniu. Standaryzowany ekstrakt z guarany polepsza czas reakcji mózgu na bodźce, redukuje zmęczenie i dodaje energii. Standaryzowany wyciąg z yerba mate wzmacnia siły wewnętrzne organizmu, zmniejsza uczucie zmęczenia. Specjalnie wyselekcjonowany wyciąg z kakao mieści teobrominę.
Witaminki z grupy B natomiast pomagają otrzymać energię z jedzenia, ażeby wzmocnić witalność i wytrzymałość organizmu, są one konieczne do prawidłowego funkcjonowania systemu nerwowego oraz odpowiadają za właściwy przepływ informacji poprzez mózg. Komplet minerałów oraz witamin - odpowiednio dobrane proporcje składników witaminowo-mineralnych uzupełniają deficyty i wzmacniają układ.
2019-04-15 07:47
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.