Co myśleć o depilacji laserem? Powstało już tak dużo mitów, że ciężko to zrozumieć. A jak jest w rzeczywistości?

Powiedzmy to, iż każda z nas marzy o pięknej skórze przez cały czas. Są też inne sprawy, jak regularne golenie nóg czy brak umiejętności w woskowaniu. Co zrobić, kiedy owłosienie to rzeczywisty problem? Szukasz skutecznej metody, ale już straciłeś nadzieję, iż da radę to zmienić? Szukasz metody dzięki jakiej pozbędziesz się niechcianych włosków na długi czas? Jeśli tak, to depilacja laserowa jest zdecydowanie dla Ciebie.

Depilacja laserem, inaczej nazwana epilacją to niezbędny must have dla modelek czy aktorek. Od paru lat mogą już z tego korzystać także zwykłe kobiety, chociaż przydaje się również dla mężczyzn (http://www.dermamed.com.pl). Kusi zapewnieniem zlikwidowania niepotrzebnego owłosienia skutecznie i w sumie bezboleśnie. Trzeba jednocześnie przyznać, że pojawiło się dużo opinii na ten temat, niektóre prawdziwe,
Depilacja laserowa nóg
Dodane przez: Elite
Zaczerpnięte z: Elite
niektóre nieprawdziwe. Jak więc jest z najistotniejszymi kwestami dotyczącymi takiej depilacji? Jedno z ważniejszych pytań to czy depilacja laserowa jest bezpieczna?

Na pewno, gdyż laser to bezinwazyjny sposób depilacji. Nie powoduje, że nasza skóra będzie uszkodzona czy choćby podrażniona. Być może więc używana w tak wrażliwych miejscach jak pachy, twarz czy okolice bikini. Wiązka światła lasera nie narusza delikatnego naskórka, za to czyni, to co powinna – likwiduje mieszki włosowe. A czy to boli? Niestety, troszkę tak, choć wiele osób twierdzi, że jest całkowicie bezbolesny. Na szczęście ból jest bardzo mały, bo jesteś w stanie czuć delikatne pieczenie albo szczypanie. Wiadomo jednak, odczucia te są indywidualne, są zależne od Twojej tolerancji na ból. Jest jednakże pewna zależność, jaka mówi, że im grubsze włoski, tym znaczniej odczuwalne impulsy.


W wolnej chwili

Posiadasz obniżoną samoocenę? Już dziś odwiedź gabinet medycyny estetycznej w Katowicach, a dowiesz się co powinnaś ulepszyć we własnym wizerunku

medycyna estetyczna
Zaczerpnięte z: pixabay
Bez wątpienia każdy dostrzegł, iż w tej chwili damy po pięćdziesiątym roku życie prezentują się zdecydowanie korzystniej, aniżeli kobiety żyjące kilkadziesiąt lat temu. Jest to wywołane przede wszystkim tym, że panie pragną wyglądać pociągająco przez długie lata. Ponadto dziś jest zdecydowanie łatwiejszy dostęp do kosmetyków i kosztują one dużo mniej gotówki.
1 2
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.