Co myśleć o depilacji laserem? Powstało już tak dużo mitów, że ciężko to zrozumieć. A jak jest w rzeczywistości?

Powiedzmy to, iż każda z nas marzy o pięknej skórze przez cały czas. Są też inne sprawy, jak regularne golenie nóg czy brak umiejętności w woskowaniu. Co zrobić, kiedy owłosienie to rzeczywisty problem? Szukasz skutecznej metody, ale już straciłeś nadzieję, iż da radę to zmienić? Szukasz metody dzięki jakiej pozbędziesz się niechcianych włosków na długi czas? Jeśli tak, to depilacja laserowa jest zdecydowanie dla Ciebie.

Depilacja laserem, inaczej nazwana epilacją to niezbędny must have dla modelek czy aktorek. Od paru lat mogą już z tego korzystać także zwykłe kobiety, chociaż przydaje się również dla mężczyzn (http://www.dermamed.com.pl). Kusi zapewnieniem zlikwidowania niepotrzebnego owłosienia skutecznie i w sumie bezboleśnie. Trzeba jednocześnie przyznać, że pojawiło się dużo opinii na ten temat, niektóre prawdziwe,
Depilacja laserowa nóg
Dodane przez: Elite
Zaczerpnięte z: Elite
niektóre nieprawdziwe. Jak więc jest z najistotniejszymi kwestami dotyczącymi takiej depilacji? Jedno z ważniejszych pytań to czy depilacja laserowa jest bezpieczna?

Na pewno, gdyż laser to bezinwazyjny sposób depilacji. Nie powoduje, że nasza skóra będzie uszkodzona czy choćby podrażniona. Być może więc używana w tak wrażliwych miejscach jak pachy, twarz czy okolice bikini. Wiązka światła lasera nie narusza delikatnego naskórka, za to czyni, to co powinna – likwiduje mieszki włosowe. A czy to boli? Niestety, troszkę tak, choć wiele osób twierdzi, że jest całkowicie bezbolesny. Na szczęście ból jest bardzo mały, bo jesteś w stanie czuć delikatne pieczenie albo szczypanie. Wiadomo jednak, odczucia te są indywidualne, są zależne od Twojej tolerancji na ból. Jest jednakże pewna zależność, jaka mówi, że im grubsze włoski, tym znaczniej odczuwalne impulsy.


W wolnej chwili

Jakie występują testy na płodność do zrobienia samodzielnie w domu?

leczenie niepłodności
Zaczerpnięte z: http://www.gyncentrum.pl/
Przychodzi w życiu praktyczne każdego człowieka taka chwila, iż zaczyna chcieć dziecka. Decyduje się zatem na ten krok i rozpoczyna działania, mające na celu urodzenie dziecka. Pierwsze miesiące są zazwyczaj całkiem miłe, jednak po sporej liczbie porażek zaczyna się budzić w małżeństwie lęk, iż coś jest nie w porządku. Udają zatem do doktora fachowca, który zleci konkretne testy, fachowe i bardzo szczegółowe.
1 2
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.