Furby – jedna z najbardziej powszechnych zabawek dla dzieci

Czasy, w których dzieci musiały się zadowolić patykami występującymi w roli karabinu lub szpady, gdyż w polskich sklepach nie było zabawek, dawno minęły. Obecnie sklepowe półki uginają się od zabawek przeznaczonych dla najmłodszych, a co jakiś czas, któraś z zabawek zdobywa sporą popularność i staje się pragnieniem każdego dziecka. Nie inaczej jest z maskotkami furby.
furby
Dodane przez: Richard Elzey
Zaczerpnięte z: http://www.flickr.com
To interaktywna zabawka, jaka ma formę miłego stworka. Sprzedawana jest w różnych wersjach kolorystycznych. Co więcej, to maluch może osobiście zaprojektować zabawkę, która mu faktycznie odpowiada. Wystarczy, że zdecyduje się na stosowny kolor futerka oraz oczy. Taka personalizacja jest dość ciekawym pomysłem i ponadto uatrakcyjnia zabawkę (ciekawe furby na krainazabawy.pl). Furby potrafi okazywać emocje, jak przykładowo śmiech lub smutek, tym sposobem staje się zabawką, która może być również przyjacielem dla dzieci. Maluch ma także spory wpływ na kształtowanie osobowości zabawki, która zależy od tego, w jaki sposób się ją traktuję. Zabawka odróżnia przekazywane jej słowa - rzecz jasna, należy mówić relatywnie wolno i przede wszystkim – wyraźnie.


W wolnej chwili

Wymarzony plac zabaw

place zabaw
Dodane przez: Elliott Brown
Zaczerpnięte z: http://www.flickr.com
Organizowanie wolnego czasu dla naszych najmłodszych to niewątpliwie niesłychanie trudna sprawa. Wielu z nas, odpowiedzialnych rodziców bezsprzecznie chce dostarczyć swojemu dziecku najlepsze warunki edukacyjne, tak aby jego możliwości poznawcze były niesłychanie mocno rozwinięte, niemniej wprawdzie w dzisiejszych warunkach niejednokrotnie znalezienie takiego miejsca przychodzi nam z trudem.

furby
Dodane przez: Ed and Eddie
Zaczerpnięte z: http://www.flickr.com
Producent zadbał też o aplikację, jaka daje możliwość na opiekę nad Furby. Jest ona przeznaczona na dwa systemy operacyjne – IOS oraz powszechny Android. Zabawka może być dla dziecka interesującą alternatywą i odpowiednikiem prawdziwego zwierzęcia, na jakiego posiadanie rodzice nie chcą lub nie mogą sobie pozwolić. Jest to też interesujący trening przed posiadaniem psa bądź kota, ponieważ dziecko musi się troszczyć się o maskotkę, bawić się z nią i okazywać jej zainteresowanie. Dla rodzica jest to stosowne pole do obserwacji zachowania swojej pociechy. Na podstawie jego kontaktu z Furby można podjąć końcową decyzję, czy maluch jest już gotowy na posiadanie zwierzęcia.
Furby to zabawka odpowiednia zarówno dla chłopców, jak i dziewczynek. Bawić się nią mogą głównie dzieci nieco starsze, jakie potrafią mówić, gdyż jedynie tym sposobem będą umiały w pełni wykorzystać jej możliwości (-> kliknij na krainazabawy.pl). Zabawka jest dzisiaj powszechnie dostępna w polskich sklepach, z tego powodu na pewno nie będzie się miało dużych trudności z jej zakupem. Podobne zabawki interaktywne odznaczają się dużym zainteresowaniem, ponieważ dają o wiele więcej możliwości niż normalne produkty dziecięce.
2019-03-04 18:08
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.