Jakie wózki spacerowe dla dzieci są najchętniej kupowane?

Wybór pierwszego wózka to ważna sprawa dla rodziców. Na rynku jest ich parę rodzajów i zależnie od oczekiwań mogą się oni zdecydować na wózek z głęboką gondolą lub głęboko-spacerowy.

Dodane przez: Espiro
Decydując się na wózek głęboki należy pamiętać o tym, że po połowie roku trzeba będzie zakupić drugi, spacerowy. Z kolei modele spacerowo głębokie na początku służą jako wózek głęboki, a po pewnym czasie, po założeniu oparcia, jako praktyczna spacerówka.

Do chętnie wybieranych z rodziny wózków spacerowo-głębokich należy Wózek Maxi-Cosi Mura 4 Total Black Głęboko spacerowy (oferty na www.ceneo.pl). Renomowany producent, porządna konstrukcja i atrakcyjna cena to bez wątpienia bardzo duże plusy tego właśnie modelu. Ma on duże skrętne koła gwarantujące bezpieczne prowadzenie i dużą wygodę dla niemowlaka, głęboką gondolę i wymienne siedzisko w spacerowej wersji. Maxi-Cosi to kolejny, cieszący się sporym zainteresowaniem egzemplarz z tej rodziny wózków. Tak samo jak wcześniej prezentowany ten również posiada wymienne siedzenie, a dodatkowo cechuje się komfortem i wygodą.

W wolnej chwili

Jak wybrać wózek dla dziecka

Wózek marki X-lander
Dodane przez: X-lander
Zaczerpnięte z: X-lander
Wybierając wózek dla swojego dziecka rodzice muszą dokładnie się zastanowić, na jaki się zdecydować. Na przykład mogą na początku zakupić wózek głęboki, w nim wozić dziecko przez pierwszy okres życia, a następnie zakupić lekką, wygodną spacerówkę. Mogą również nabyć model uniwersalny, do którego można zamontować głęboką gondolkę, a gdy niemowlak podrośnie wygodne siedzisko.


Wózki głęboko spacerowe są interesujących rozwiązaniem dla młodej rodziny, ale wiele z nich raczej się decyduje na kupno na początek wózka głębokiego, a następnie spacerówki. Z kolei dla nich ciekawą propozycją może być Wózek Maclaren Techno Xlr Charcoal/Scarlet Spacerowy. Mały, zgrabny a jednocześnie wygodny i wyposażony w praktycznie wszystkie najpotrzebniejsze funkcje należy do jednego z lepiej sprzedających się wózków. Inne kolory ma Wózek Maclaren Techno Xlr spacerowy dove Orchid/Smoke, także on jest bardzo popularny i wielu rodziców kupiła go dla dziecka. Bardzo dużą zaletą wymienionych powyżej wózków jest ich waga i nieduże wymiary po złożeniu, przez co są łatwe do przewożenia. Będzie to miało duże znaczenie gdy trzeba wózek wynieść na drugie piętro w bloku bez windy, wówczas każdy dodatkowy kilogram wagi to duże utrudnienie dla młodych mam. Wymienione powyżej modele na pewno należą do lekkich, a poza tym cechuje je solidność wykonania i dużo wygodnych funkcji w standardzie.
2014-04-23 09:19
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.