Sprawdzone metody na udany seks

W każdy ‒ nawet bardzo udany ‒ związek z czasem może się wkraść rutyna. Mimo iż partnerzy nie przestają być dla siebie ciekawi, zainteresowanie seksem maleje po obydwu stronach.


To całkowicie zwyczajne zjawisko – żądza zwykła dla początkowego okresu znajomości ustępuje miejsca bliskości.


schorzenia
Dodane przez: Program Pomóżmy Razem


W wolnej chwili

Czy potrzeba pić zioła na zaparcia?

Gabinet, zestaw mebli biurowych
Dodane przez: Atelier Nocca Design
Zaczerpnięte z: Atelier Nocca Design
O zdrowie trzeba zawsze zabiegać, zatem jeśli jedynie dostrzeżemy jakieś niepokojące objawy, to jak najszybciej musimy próbować im przeciwdziałać.


para
Dodane przez: Pabak Sarkar
Zaczerpnięte z: http://www.flickr.com


Piękne góry


Nie znaczy to jednak, iż sfera intymna ma być zaniedbywana. Będąc w związku, należy zadbać o to, ażeby seksualne doznania były na jak najwyższym poziomie. Stereotypowo udany akt miłosny kojarzy się nam z poblaskiem świec, nastrojową muzyczką a także piękną bielizną. Oprawa estetyczna zbliżenia nie jest jednak najważniejsza. Ogromniejsze znaczenie ma porozumiewanie się pomiędzy współmałżonkami. Bezpośrednia rozmowa jest najlepszym antidotum na nudę w sypialni. Może się bowiem okazać, że spadek libido u partnera jest efektem kłopotów (przykładowo w pracy). Gdy myśli absorbuje skomplikowana sytuacja, chętka na seks może całkiem przepaść. Zastanów się, czy ten problem nie dotyczy także ciebie. Być może od jakiegoś czasu bywasz zestresowana a także nie jesteś w stanie czerpać sto procent przyjemności ze zbliżeń ze swym mężczyzną. Rozmowa z partnerem nie unieważni waszych problemów, ale świadomość, iż wspieracie się i rozumiecie przyzwoli na powiększanie więzi emocjonalnej pomiędzy wami. Stąd jedynie krok do okazywania sobie uczuć w bardziej żywiołowy sposób.


Seks to spoiwo związku, ale od samego stosunku nie mniej ważne jest podtrzymywanie seksualnego napięcia pomiędzy partnerami w ciągu całego dnia. W tym celu powinniśmy prowadzić grę wstępną już od ranka. Jeśli z powodu wieku masz kłopoty z erekcją, pomoże ci Permen King.
2019-01-27 06:40
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.