Jak zająć dziecko gdy za oknem deszcz?

Gdy za oknem zawierucha, i aura nie namawia do spędzania czasu na podwórku, warto zorganizować pociechom atrakcyjną zabawę w mieszkaniu.
Okres jesienny daje duże pole do popisu jeśli chodzi o dziecięcą wyobraźnię. Wymagania? Nieco chęci, zaangażowania oraz szczypta pomysłowości. To składniki przepisu na niebywałą zabawę. Przyniesione z podwórka żołędzie, szybko zamieniają się w zagródkę rzadko spotykanych zwierząt, pudełko po butach akwarium, zaś kartka papieru w wojskowy okręt.

W wolnej chwili

Odzież, obuwie oraz akcesoria na każdą kieszeń

różowe buty dla dzieci
Dodane przez: C x 2
Zaczerpnięte z: http://www.flickr.com
Wśród wyjątkowo polecanych obecnie przez samych kupujących butów dla dzieci wymienia się najczęściej te same firmy naprzemiennie. To absolutnie upraszcza nieprzekonanym jeszcze rodzicom na prędkie podjęcie decyzji odnośnie wybrania się do sklepu z maluchem.


Dużo radości przyniesie również maluchom jak i starszakom robienie własnych albumów z wakacyjnymi zdjęciami. Potrzebne materiały znajdziemy np. w internetowych sklepach hobbystycznych, tudzież... na biurku, w parku, w szafie. Dziecięca pomysłowość nie posiada granic! Pomysłów dobrze jest szukać a internecie, wpisując w przeglądarce frazę, np.: zrób to sam dla dzieci. Zaskoczy nas nieskończona ilość pomysłów oraz technik zdobienia - nadawania zużytym lub zupełnie nie wyróżniającym się przedmiotom nowego charakteru, tworzenie małych upominków, notatników, zawieszek na drzwi, papiery do pakowania prezentów oraz ozdób na na wiele innych okazji. Jaki prezent przyniesie tacie więcej szczęścia niż własnoręcznie stworzony przez dziecko upominek?
1 2
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.