Tybetański oklepywanie - informacje na temat, wskazania i opis.

Tybetański masaż ma ponad 5 tysięcy lat. To połączenie rożnych typów masaży. Polega on na skoncentrowaniu energii masażysty w jego rękach, a potem – przekazaniu jej na ciało masowanej osoby.
endokrynolog
Dodane przez: Ted Eytan
Zaczerpnięte z: http://www.flickr.com


Masaż tybetański (użyteczna treść) jest zbiorem różnych zabiegów: masażu klasycznego, bioterapii a także refleksoterapii. Ma na celu przywrócenie równowagi pomiędzy organizmem a stanem ducha. Terapeuta, za pomocą energii skoncentrowanej w rękach, przekazuje swemu pacjentowi ikrę życia. Masaż tybetański polega na dotykaniu dłońmi konkretnych punktów na ciele, w postaci głaskania. Dotyk masażysty jest delikatny, praktycznie gładzi on opuszkami palców obręb masowany. Wyjątek stanowią dolne kończyny, gdzie napór jest znacznie mocniejszy. Przed rozpoczęciem zabiegu, trzeba skonsultować się z lekarzem w celu omówienia przeciwwskazań, a również aby oszacować stan swojego zdrowia. W trakcie zabiegu jednostka poddana masażowi leży na łóżku, jest rozebrana i wyłącznie nakryta ręcznikiem czy prześcieradłem. W trakcie zabiegu okolica masowana jest odkryta. W masażu wykorzystywane są balsamy, kremy, olejki ziołowe przyśpieszające gojenie się ran. Masaż może być dokonany tak na dzieciach, jak też na starszych osobach. Może się zdarzyć, że po pierwszych zabiegach chory odczuwa efekty uboczne, m.in.: boleści głowy, nudności bądź złe samopoczucie. Oznacza to, że masaż niweluje toksyny z układu.

Już istnieje moja strona internetowa (https://aptekazawiszy.pl/kurzajki.html) - wejdź w ten link, poczytaj treść oraz zostaw proszę własny komentarz. Będziemy wdzięczni.

Wskazania: bóle głowy, alergie, nerwobóle, przykurcz mięśni. Masaż tybetański działa oczyszczająco na ciało, poprawia obieg krwi, przywraca równowagę wewnętrzną (vedic art wrocław).
Odblokowuje kanały energetyczne, sprawiając tym samym luźny przebieg energii życiowej w organizmie człowieka. Wpływa na ciało relaksacyj-nie.


Vedic Art Wrocław to innowacyjna metoda rozwoju świadomości, budzenia inwencji i pasji życia, przez malowanie intuicyjne.
2019-06-28 07:22
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.