Poznaj naturalne metody walki z powszechnymi chorobami!

Leki i suplementy diety zażywamy dziś w dużych ilościach. Reklamy, często tylko na pozór efektywnych specyfików, atakują nas ze wszystkich stron. Powszechne problemy zdrowotne można jednak często zwalczyć domowymi sposobami.
powiększenie - zdrowie
Dodane przez: alex and mac
Zaczerpnięte z: http://www.flickr.com
Ból głowy to schorzenie, której doświadczył pewnie każdy z nas. Wyjątkowo ciężkie do przetrwania są migreny. Zastąpić lek przeciwbólowy, lub wspomóc jego skuteczność, na pewno może masaż karku. Przeciwbólowo działa wyciąg z kory wierzby oraz złocienia maruna. Prawdopodobnie skuteczny jest też masaż dużych palców u stóp. Świetnie w walce z bólem głowy mogą zadziałać ćwiczenia relaksacyjne i rozciągające. Poleca się wypróbować pilates czy yogę. Pomocna może okazać się odprężająca, gorąca kąpiel. Na dodatek powinniśmy posiadać olejek lawendowy, różany, miętowy czy rumiankowy. Można śmiało zastosować je w trakcie masażu. Materia jest znacznie cięższa w przypadku migreny. Z reguły nie da się jej przetrwać bez zastosowania przeciwbólowych preparatów. By złagodzić jej objawy dobrze jest zaaplikować chłodne okłady na czoło, które zresztą są wyjątkowo przydatne w przypadku niemigrenowego bólu głowy. Powinniśmy usunąć źródła światła, ułożyć się w pozycji leżącej w cichym, ciemnym miejscu. Trzeba dbać o dietę, unikać stresu, czerwonego wina.

W wolnej chwili

Jaki zawód jest przykładem na to, iż ciągłe dokształcanie się jest istotne ? Jacy pracownicy muszą wziąć udział w obowiązkowych szkoleniach?

szczoteczki
Dodane przez: KoiQuestion
Zaczerpnięte z: http://www.flickr.com
Nie bez powodu mówi się, że istota ludzka uczy się całe życie. Faktycznie jest tak, bo nawet poprzez różne powtarzające się sytuacje zdobywamy zawsze jakąś świeżą wiedzę, chociaż niekoniecznie fachową.
Często pojawiającym się schorzeniem jest zapalenie pęcherza moczowego oraz zwyrodnienie stawów. Jeżeli chodzi o zwyrodnienie stawów to powinniśmy postawić na ruch. Marsz, pływanie mogą okazać się bardzo korzystne. Osoby, z nadwagą muszą zrzucić zbędny balast kilogramów. Zbyt duże obciążenie stawów jest niebezpieczne. W diecie nie może zabraknąć białka. Osoby cierpiące na zapalenie pęcherza moczowego muszą postawić na nasiadówki w naparze z rumianku, igliwia oraz bądź dziurawca i krwawnika. W niektórych przypadkach wskazane jest wykorzystanie termofora oraz picie napojów moczopędnych.
2019-03-08 18:34
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.