Wielu panów w dorosłym wieku ma zakola - jeżeli czują się przez to gorzej, to za wszelką ceną chcą temu zapobiec

Niestety łysienie dotyczy dużej rzeszy panów. Duża grupa próbuje się zaakceptować ten fakt, tłumacząc sobie, że to genetyka i tak musi być. Są również tacy, którzy chcą to ukrywać i nakładają tupeciki lub zaczesują włosy z boku.


przeszczep włosów zakola
Dodane przez: reynermedia
Zaczerpnięte z: http://www.flickr.com


Jednakże to prawnie nigdy nie procentuje lepszym wyglądem.


Łysienie u mężczyzn wydaje się być dość znanym faktem. Starają się oni walczyć z tą dolegliwością na kilka sposobów. Smarują się różnymi ziołami lub zażywają tabletki. Wiele nowatorskich maści jest w stanie zahamować ten rozwój. Z łysinką często jest związany także spadek samooceny u mężczyzn. Możemy temu w bardzo łatwy sposób zaradzić - trzeba po prostu odwrócić proces. Może się to zdawać bardzo zawiłe, ciężkie lub kosztowne - szczęśliwie nastały nowe czasy. Jest XXI wiek i medycyna w tym zakresie poszła bardzo do przodu - polecany lekarz dr Turowski.


W wolnej chwili

Okulary, soczewki kontaktowe, a może raczej trwały zabieg korekcyjny?

szpital
Dodane przez: stephen bowler
Zaczerpnięte z: http://www.flickr.com
Problemy ze wzrokiem to coraz bardziej powszechna bolączka dla ludzi w każdym wieku. Wśród osób dorosłych duży wpływ na pogarszający się wzrok ma wymiar codziennej pracy.


Aktualnie większość ludzi wykonuje zawody wiążące się z potrzebą spędzania dużej ilości godzin przed komputerem.


włosy
Dodane przez: Eva Rinaldi
Zaczerpnięte z: http://www.flickr.com


Mamy możliwość zrobić sobie przeszczep włosów zakola wtedy znikną. Mimo tego, co możemy myśleć jest to proces bezbolesny, gdyż klient otrzymuje znieczulenie. Uzupełnianie zakoli odbywa się przy użyciu bardzo profesjonalnych przyrządów. Mieszki włosowe nie są naruszone przy pobraniu, a na skórze nie widzimy potem jakiejkolwiek blizny. Jeżeli zajdzie taka konieczność, to doktor może polecić, aby pozostać w klinice jakiś czas po zabiegu, ale nie zawsze bywa to konieczne.


Trzeba zastanowić się nad takim rozwiązaniem w boju z zakolami, szczególnie jeżeli bywa to dla nas kompromitujący problem i chcemy go ukryć pod kaszkietem.
2019-06-24 13:30
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.