Jaką dietę preferują panie, a jaką panowie? - radzi nasz dietetyczka

Niezależnie od płci trudno jest zrezygnować z jedzenia słodkości codziennie. W przypadku osób w pełni zdrowia i niewykazujących skłonności do tycia również nie jest polecane znaczne spożycie cukrów, dlatego od lat tak ogromną popularnością na rynku spożywczym cieszą się słodycze bez cukru. Nowoczesne techniki oraz zaawansowane sposoby cukiernicze pozwalają na proste wykonywanie prawdziwych arcydzieł, niezawierających jednak białego cukru.


Wyjątkowo ciekawe propozycje producentów wyszukać można w sklepach oferujących bio-żywność i w punktach firmowych.

Korzystna dieta w ciąży

Jedzenie, które poprawia humor
Dodane przez: www.sxc.hu
Zaczerpnięte z: www.sxc.hu

Pytanie o to, jakiego rodzaju dieta w ciąży sprawdzi się najlepiej, funkcjonuje wśród kobiet oraz ekspertów od lat. Sposób odżywiania musi być stuprocentowo zgodny tak z grupą krwi – co udowodniono już dawno – jak i z preferencjami danej pani. Kobieta brzemienna nie powinna odżywiać się ściśle z wytycznymi, ponieważ miewa zachcianki, także spożywcze. Jak radzi Pani Monika Czerepak kobieta powinna jednak brać pod lupę piramidę zdrowego, zbilansowanego i dopasowanego do potrzeb żywienia oraz znaleźć odpowiednie dla siebie i zdrowia dziecka kompromisy, jeśli chodzi o jadłospis. Więcej kliknij tutaj.

Jaka dieta dla aktywnego mężczyzny?

Jeśli chodzi o to, jaka dieta dla aktywnego mężczyzny jest przez nich najbardziej polecana, stwierdzić trzeba, że nie ma na to pytanie jednoznacznej, banalnej odpowiedzi. Najwięcej zależy od rodzaju wybranej dyscypliny sportowej i upodobań żywieniowych danego pana. Szczególnie jednak trenujący mężczyzna powinien znaleźć wśród najzdrowszych składników odżywczych te najodpowiedniejsze dla siebie i ciągle wprowadzać je do spożywanych posiłków - oferta z . Dlatego najlepiej skonsultować się z fachowcem, który dobierze dietę idealną dla danej osoby.

muffinki
Dodane przez: merri
Zaczerpnięte z: http://www.flickr.com
W jaki sposób można zrobić muffiny z dynią

Dietetycy i trenerzy ciągle usiłują wychodzić do zainteresowanych mężczyzn z urozmaiconymi ofertami odnośnie menu. Muffinki z dynią są daniem wegetariańskim, jednak mogą również zostać przyrządzone po wegańsku. Niejedzący mięsa troszczą się o stałe uzupełnianie braków ważnych witamin oraz składników mineralnych, znajdujących się w mięsie, z tego też powodu ich posiłki są zawsze pełnowartościowe i inspirują również tych mięsożernych.
2018-06-21 16:20
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.