Oryginalny prezent dla drugiej połowy

kobieta
Dodane przez: DER-MED www.dermed.pl
Dla większości mężczyzn prezent dla żony to najtrudniejsze wyzwanie, jakiemu muszą sprostać. Jeśli bowiem nie uda nam się prezent dla kumpla, blamaż trwa pół godziny, a żona może wypominać nam to przez dobry miesiąc. Sprawa komplikuje się jeszcze bardziej, gdy ma to być prezent na rocznicę – na przykład ślubu lub pierwszego spotkania. Obyśmy o tej dacie nie zapomnieli. Refleks to jednak połowa sukcesu, a druga to umiejętny wybór czegoś, co będzie z jednej strony zarazem niespodzianką, a z drugiej czymś wymarzonym.

Teoretycznie znamy naszą drugą połowę jak zły (a raczej dobry) szeląg, ale gdy przychodzi nam kupić ciekawy prezent z Prezentokracji, wpadamy w panikę. Pomyślmy, o czym od lat marzy nasza żona, jakie ma pasje, co zawsze chciała sobie kupić, a z różnych względów to sobie odmawia. Idealny prezent musi być jak rozwikłana zagadka podświadomości – odgadywać ukryte pragnienia. I nie muszą to być pragnienia frywolne – choć seksowna bielizna jest dla kobiet często dobra propozycją. Unikajmy kupowania kosmetyków, chyba że są to jakieś wyrafinowane perfumy. Pomyślmy raczej o biżuterii – jeśli nasza żona ją lubi, lecz nie ma w nadmiernych ilościach, ciekawej grafice, jeśli lubi sztukę, lub wymarzonej białej torebce. Kobiety marzą czasem o pięknym meblu lub starym zegarze – kupmy więc to, czego nie mamy w naszym domu, a co będzie przez długie lata przypominać o wspólnej rocznicy.

Idealnym pomysłem jest bilet w ciekawe miejsce, do którego zamierzamy porwać naszą drugą połowę. Zastanówmy się, o jakiej podróży marzy.

Kliknij ten link i sprawdź tu uniformy dla personelu analogiczne informacje na ten temat - one na pewno Cię zaintrygują, więc nie czekaj za długo:)

I nie musi być to wycieczka do Tajlandii, ale uroczy weekend w górach czy w siodle. I broń Boże nie kupujmy żonie karnetu do kosmetyczki, bo pomyśli, że sądzimy, iż stała się mniej atrakcyjna (fajny prezent dla żony)! Jeśli żaden z tych pomysłów może nie trafić w gusta naszej drugiej połowy, odwiedźmy sklepy internetowe oferujące upominki na różne okazje. Czasami błądząc po stronach internetowych znajdziemy coś, co uraduje naszą ukochaną i umili nam nie tylko ten wyjątkowy dzień.
Zaczerpnięte z:
Dodane przez: B.S.
2019-04-20 08:05
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.