W jaki sposób facet powinien o siebie się zatroszczyć? Sprawdź nasze porady

Zwykło się uważać, że zasadniczo polscy mężczyźni nie dbają o swój wygląd, są raczej zaniedbani. Ile w owym twierdzeniu prawy, a ile tylko kompleksów? Bądź co bądź ciężko sądzić, iż tak bardzo odstajemy od ogólnoświatowej średniej - a zresztą to nie jest aż takie istotne.


mężczyzna
Dodane przez: James Willamor
Zaczerpnięte z: http://www.flickr.com
Ważniejsze to by spróbować powiększać polską średnią, być zadbanym mężczyzną. Kto szczególnie musi zadbać o własną aparycję? Kawaler, który na dodatek nie ma w tym momencie kobiety. Ludzie są ogólnie takimi istotami, które zwracają bardzo dużą uwagę na prezencję. Geny są szalenie istotne - zatem niektórych aspektów swojego wyglądu tak czy siak nie damy rady naprawić, lecz zachowanie zasad higieny, elegancki styl ubierania się, solidne kosmetyki jak zdecydowanie nie są daleko poza naszym zasięgiem! Zadbajmy o siebie, w miarę swoich możliwości oraz upodobań, a pewnie będziemy atrakcyjniejsi. Zostało dowiedzione, że atrakcyjni ludzie są bogatsi, mają ciekawsze życie.

Bardzo cieszy, iż wreszcie przedstawiciele wszystkich grup społecznych dbają o własną aparycję, nie jest już to nic nadzwyczajnego, może nawet lekko wstydliwego. Bądź co bądź mężczyzna, który przy ludziach przyznawał się do zainteresowania modą - jeszcze kilka lat temu to byłoby w przynajmniej niektórych kręgach niecodzienne! W takim razie jaki musi być tak naprawdę zadbany mężczyzna? Elegancki ubiór to coś bardzo istotnego, ciężko nie dostrzec, że eleganckie spodnie bądź garniak mogą zdziałać prawdziwe cuda. Choć nawet najfajniejsze ubrania, luksusowe kosmetyki, najlepszy fryzjer nie spowodują, iż będziemy elegantami jeśli nie docenimy dbania o higienę. Codzienny prysznic, dbanie o uzębienie bądź zadbanie o owłosienie (np. z masbądź - zobacz naszą propozycję dziegielewska.eudo golenia feather) są tym czymś o co trzeba zadbać, w umiejętny sposób.

Sporo rad można w sumie napisać na wszelkie tematy dot. higieny, lecz może poruszmy kwestię łupieżu na głowie. Jest to poważny problem - nawet zakup porządnego szamponu nie w każdym przypadku może dać ukojenie. Jednakże ciężko funkcjonować przez dłuższy czas z łupieżem, ponieważ jest denerwujący, do tego widzialny przez inne osoby. Należy porozglądać się za antyłupieżowymi środkami, które sporo dają. Choć zapewne najbardziej wskazanym rozwiązaniem w akurat przypadku walczenia z łupieżem jest wizyta u dermatologa.
2019-07-02 12:13
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.