W jaki sposób kupić dobrą pastę do zębów?

Dzisiejsze pasty do ząbków wzmacniają, upiększają oraz leczą ząbki. Warunkiem jest dobranie należytej pasty do swych zębów. Odpowiednie Składniki współczesnej pasty wyleczą nadmierną wrażliwość, ochronią przed próchnicą i przywrócą biały kolor zębów.


dziecko
Dodane przez: Travis Swan
Zaczerpnięte z: http://www.flickr.com


Która pasta do zębów będzie najlepsza właśnie dla ciebie? Pasty do ząbków już nie jedynie wybielają, czy likwidują przebarwienia, lecz też leczą zbyt wrażliwe zęby likwidując przyczyny. W marketach oraz punktach aptecznych paleta tych artykułów jest tak obszerna, iż bez kłopotu odnajdziesz taki, który zawiera składniki odpowiednie do twych potrzeb. Możesz również jednocześnie używać dwóch albo trzech past – w zależności od problemów, jakie masz z ząbkami.


preparaty
Dodane przez: with wind
Zaczerpnięte z: http://www.flickr.com


Ząbki możemy czyścić też bez użycia pasty. Wystarczy sama szczoteczka, aby dobrze wyczyścić ząbki, jednak powinieneś je szczotkować 6 minut. Jeżeli jednak użyjesz pasty, wszystko jedno jakiej, możemy skrócić okres czyszczenia o połowę, ponadto rezultat będzie z pewnością lepszy. Większa część past zawiera domieszkę środków pieniących (na przykład betaina kokamidopropylowa) – tworząca się piana mięknie związki organiczne w nazębnej płytce i dociera tam, gdzie nie zawsze sięga szczotka, zatem pomaga oczyścić trudno dostępne miejsca. Jednak podstawowym składnikiem wszelkich past są środki polerujące i ścierne (np. krzemionka), które mechanicznie likwidują osad.


W wolnej chwili

Warto się o siebie zatroszczyć na wiosnę?

Dodane przez: Biar Beauty Group
Dbanie o ciało opiera się również na odpowiednim traktowaniu cery. Tak zwane oczyszczanie skóry lub również cery opierać się może na różnego rodzaju zabiegach pielęgnacyjnych. Zabieg taki jak cosmelan jako przykład pełni różne role i nie jest odpowiedni dla wszystkich. Dla wielu młodych osób wystarczy tradycyjny peeling, który poleca się wykonywać maksymalnie raz tygodniowo, a odpowiednio dopasowany krem odżywczy lub rewitalizujący. Znacząca jest zdrowa skóra, a tej wystarczą na co dzień łagodne sposoby oczyszczania.


Warto także wypatrywać w pastach składników, które na dodatek hamują mineralizację nazębnej płytki (na przykład pirofosforany), pomagając podtrzymać zęby w czystości. Gros past zawiera przeróżne związki fluoru , jakie sprzyjają remineralizacji szkliwa.
2019-03-10 04:03
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.