Teraz jest przedstawianych sporo bezpłatnych gier

Kiedy lubimy zrelaksować się przy przeróżnego typu grach, które przenoszą nas w odmienny świat, to z pewnością musimy namyślić się, czy wspaniałe dla nas nie będą gry strategiczne, gdzie trzeba będzie pokazać się wiedzą i przewidywalnością. Kiedy chcemy walczyć w oddalonej galaktyce, zdobywać kolejne planety oraz zarządzać nad nimi wszystkimi, to odpowiednia może się dla nas stać gra Mechrage.
Przenośna nagrywarka Blu-ray
Dodane przez: 4Press.pl
Zaczerpnięte z: 4Press.pl
Będziemy tam nie tylko tworzyć różne bazy, ale również poruszać się specjalnymi maszynami, dzięki którym łatwiej będzie nam uzyskiwać władzę nad tamtejszym światem. Kolejną odmianą tego typu gier, gdzie mimo wszystko walczymy na wodach, posiadając swoją niewielką flotę jest gra Tauriworld. Tutaj posiadamy wyspę, tworzymy na niej osadę oraz zakładamy flotę, która nie tylko zezwoli nam się obronić przed atakami wrogów, lecz również pomoże nam zdobywać kolejne wyspy oraz umacniać naszą pozycję na wodzie ( gra). Gra Romadoria zabierze nas do historycznego Rzymu

Jeśli uwielbiamy gry historyczne, które odwołują się do tego, co kiedyś miało miejsce, to bez wątpienia zadowoli nas gra Romadoria. Będziemy mogli się w niej przemienić w przywódcę jednego z oddziału żołnierzy, a nasze decyzje będą wywierały wpływ na zdarzenia historyczne, które zdarzyły się na pewno. Przez to będziemy mieli szansę na zmianę danych zdarzeń i wykonanie własnej historii. Jeżeli uda nam się powziąć rozważne decyzje, to może się okazać, że stworzona przez nas historia okaże się sporo fajniejsza. Tego rodzaju gry pozwolą nam nie tylko uporządkować naszą historyczną wiedzę, ale również wykazać się spostrzegawczością oraz sprytem, przez co będziemy mieli szansę zobaczyć, czy nadajemy się na przywódców. Sprawdź sam: graj w Tauriworld.


W wolnej chwili

Co powinno się zaoferować dzieciom zamiast komputera i telewizora?

gra
Dodane przez: JAM Project
Zaczerpnięte z: http://www.flickr.com
Jak wiadomo, wielogodzinne spoglądanie w ekran telewizora czy kompa nie sprzyja zdrowiu naszych pociech. Świetną alternatywą na ulewne, jesienne dni mogą być nieco zapomniane już planszowe gry. Stanowią one źródło znakomitej rozrywki nie jedynie dla dzieci, ale również dla całych familii, lub rodziców w czasie wieczornych spotkań z przyjaciółmi. Gry tego rodzaju możemy nabyć w sklepie stacjonarnym czy w necie.


Większość gier jest ogólnodostępna


gry online
Dodane przez: Enrico Strocchi
Zaczerpnięte z: http://www.flickr.com
Należy tu podkreślić, że większość tych gier jest ogólnodostępna, a więc nie musimy za nie płacić. W dodatku czasami możemy w nie zagrać w czasie rzeczywistym, co sprzyja rozpoczynaniu dyskusji z kolejnymi graczami i zawieraniu kolejnych znajomości. Z pewnością należy sprawdzić jakie gry oferowane są nam w internecie i co ciekawego ma szansę nam pomóc w zrelaksowaniu się po ciężkim dniu.
2019-02-27 12:58
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.