Depilacja laserem - przełom w dziedzinie kosmetologii. Podstawowe wiadomości, które trzeba wiedzieć

Ładny wygląd jest podstawowym powodem, jaki skłania sporo kobiet do stosowania metod mających usunąć zbędne włosy z ciała. Powodem owych problemów najczęściej bywa nadwyżka męskich hormonów.

Depilacja laserowa bikini warszawa zalicza się do przywołanych zabiegów. Polega na trwałym zlikwidowaniu włosów. Laser, który jest zastosowany wnika w mieszek włosowy, dzięki czemu cebulka nie wzrasta i usuwa wzrost niechcianego owłosienia. Żeby zabieg był skuteczny, powtarza się go parokrotnie, ponieważ niektóre punkty wymagają kilku „ataków laserem”. Sam zabieg jest bezpieczny, jednak powinien być przygotowany przez specjalistę z odpowiednim urządzeniem. Istotną sprawą jest, żeby przed zabiegiem nie opalać się, a po depilacji nie wystawiać ciała na promienie słoneczne czy solarium przez trzydzieści dni. Kluczową uwagą jest fakt, iż osoby chodzące regularnie na solarium nie mogą używać takiej depilacji. Sporo kobiet obawia się prezentowanej depilacji z powodu bólu. Jest to kwestia mocno indywidualna.
Dodane przez: DER-MED
Jedne osoby twierdzą, że jest całkowicie bezbolesna, zaś inne bardzo źle reagują na depilację. Każdy posiada inny limit bólowy i inne unerwienie ciała, dlatego nie należy zrażać się tymi wiadomościami. Niektóre kobiety uskarżają się na zaczerwienienia czy przebarwienia na skórze po użyciu depilacji laserowej. Mianowicie wspomniane efekty są czymś normalnym i po paru tygodniach - w przypadku niezwykle wrażliwej skóry - mijają. Trzeba mieć na względzie, iż jest to zabieg z użyciem lasera. Jednakże nie trzeba lękać się potencjalnych następstw ubocznych. Do tej chwili opisywany zabieg jest najlepszą metodą w walce z niepotrzebnym owłosieniem, a efekty, które się uzyskuje motywują coraz więcej kobiet. Czytaj także http://beautymed.com.pl/zabiegi/ginekologia-estetyczna/nici-vaginal-narrower-odmlodzenie-okolic-krocza/.


W wolnej chwili

Jak współczesna kosmetologia wykorzystuje nowinki technologiczne przy różnych zabiegach.

akt - skóra
Dodane przez: Arild Finne Nybø
Zaczerpnięte z: http://www.flickr.com
Panie od bardzo dawna marzą o tym, żeby pięknie się prezentować. Trudno się więc dziwić, że za swoją urodę są w stanie dużo zapłacić, a także dużo cierpieć, bo niektóre z zabiegów nie należą do najprzyjemniejszych. Oczywiście rzeczą wiadomą jest, że aby odpowiednio wyglądać w pierwszej kolejności trzeba o siebie dbać, jeśli ktoś nic nie robi i na co dzień objada się pączkami, to bawet duża ilość zabiegów niewiele mu pomoże. Lecz dla osób, jakie jednak pilnują tego, aby odpowiednio żyć na co dzień wizyta w porządnym gabinecie kosmetycznym naprawdę może sporo pomóc. A aktualnie jest w czym wybierać, bowiem medycyna i kosmetologia estetyczna cały czas idą mocno do przodu. Jeszcze niedawno jednym z największych problemów pań marzących o wymodelowaniu sylwetki było pytanie, ile kosztuje liposukcja i dlaczego tak drogo. Obecnie zamiast tego dość inwazyjnego zabiegu wykorzystuje się ultradźwięki czy lasery, jakie nie tylko są dużo bardziej bezpieczne, lecz również dają najczęściej dużo lepsze rezultaty bez skutków ubocznych.
1 2
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.