Jakiego typu dobroczynne właściwości ma owoc granatu? Na co może wpływać eliksir z tego typu owocu?

Eliksir z granatu to skoncentrowana ciecz wytwarzany z miąższu oraz owoców, do tego poddawany częściowej żywej fermentacji przy pomocy bakterii pro biotycznych. Przy takim użyciu jest nie tylko nieszkodliwy dla żołądka, ale również bardzo łatwo przyswajalny dla organizmu. Dodatkowo jest bardzo smaczny w smaku– o owocowo-korzennym smaku.

Z reguły, by wytworzyć eliksir z owoców granatu zużywa się około pięćdziesięciu wysokiej jakości owoców. Dzięki zużywaniu dopasowanych metod tworzenia oraz użyciu żywej fermentacji możliwe jest wytworzenie eliksiru o największej ilości bioaktywnych i dobrze wchłanialnych polifenoli. Eliksir z owoców granatu może zawierać w sobie najdoskonalsze właściwości, które znajdują się w owocu granatu.

owoce granatu w koszyku
Dodane przez: Moyan Brenn
Zaczerpnięte z: flickr.com
Należy zaznaczyć, że już mała łyżeczka ekstraktu – a więc około 10 mililitrów – może zawierać w sobie tak ogromną ilość bioaktywnych antyutleniaczy, co jedna butelka dobrej jakości czerwonego wina – lub także tyle, co pół litra zielonej herbaty. Tylko jedna butelka wyciągu z owoców granatu może zawierać w sobie dość ogromną moc przeciwutleniaczy TEAC na poziomie 225 mmol, jak również może mieć w sobie aż 15 tysięcy mg polifenoli. Zobacz inne produkty: (Nutrini płyn 200ml 1.0 kcal/ml) Polifenole niezwykle działają na stan naczyń krwionośnych a także na serce. Również panowie zachwalają sobie eliksir z owoców granatu – może wpływać bowiem pozytywnie na prostatę. Polifenole bowiem są potężnymi antyutleniaczami, przez co w skuteczny sposób mogą spowolnić proces postarzania się komórek – dodatkowo dodają witalności oraz mogą wpływać na utrzymanie niskiego poziomu cholesterolu.


W wolnej chwili

W jaki sposób zagwarantować sobie skuteczny odpoczynek żyjąc w intensywnym biegu? Chwila relaksu pozwalająca zmagazynować niezbędną energię

masaż relaksacyjny
Dodane przez: RelaxingMusic
Zaczerpnięte z: http://www.flickr.com
Zwracając uwagę na to, iż żyjemy w nieustannym biegu, każdemu z nas należy się od czasu do czasu chwila odpoczynku, który dla każdej z osób jest w stanie znaczyć coś innego. Są osoby, które z przyjemnością odpoczywają w czasie robienia zakupów, inni stawiają na spotkania w gronie najbliższych, a są również tacy, którzy relaks najbardziej lubią odbywać samemu w centrach SPA, lub też innych miejscach rekreacyjnych. Dla dużej ilości kobiet najciekawszym sposobem na odprężenie staje się wizyta u fryzjera lub u kosmetyczki, albowiem tam zapominając o zwyczajnej codzienności panie mogą z przyjemnością oddawać się przeróżnym zabiegom pielęgnacyjnym.

Szczególnie po 45 roku życia powinny stać się suplementem diety każdego z nas. Eliksir z owoców granatu ma szansę stosować przede wszystkim na poprawę naczyń krwionośnychjak również wzmacnianie serca, jako suplementy diety która wspomaga leczenie prostaty, jako poprawę witalności oraz wydolności organizmu, a także jako element na wolniejsze starzenie się komórek. Trzeba przyjmować dawkę około 10 mililitrów w ciągu dnia (jeżeli potrzeba jest większe wówczas podwójną dawkę). Najlepiej jako rozcieńczony w szklance wody lub także soku – około 20 minut przed lub dwie godziny po jedzeniu.
2019-04-29 18:32
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.