Jakie wymogi są stawiane kandydatom do zatrudnienia jako kasjer walutowy?

Osoby, które w swej pracy chcą mieć kontakt jednocześnie z ludźmi oraz pieniędzmi, nie muszą funkcjonować w np. sklepie spożywczym. Jest wiele zawodów, które oferują okazję kontaktu z banknotami wywodzącymi się z innych państw.


Przykładowo kasjer walutowy to osoba, która zarabia w kantorze i zajmuje się realizacją transakcji wymiany walut.


kadr - usługi
Dodane przez: Daniel Kruczynski
Zaczerpnięte z: http://www.flickr.com


W wolnej chwili

Czy wizytówka nadal jest ciągle używana? Jakie formy reklamowania się będą dobre kiedy zabiegamy o klientów?

wizytówka tłumacz
Dodane przez: winniepix
Zaczerpnięte z: http://www.flickr.com
Istnieją różnego rodzaju formy dotarcia do klienta. Niektóre z firm mają duży budżet na reklamę, jaka przynosić powinna dobre korzyści. Obecnie są już takie możliwości, iż na pewno jest w czym przebierać.


Jakąkolwiek formę reklamy nie wybieramy to istotne jest, by mieć podstawowe oraz wciąż popularne dla wielu ludzi ulotki informacyjne.


W granicach swoich zadań obsługuje też międzynarodowe transfery finansowe oraz obsługuje klientów w możliwie miły sposób. Jest to działalność dla osób otwartych, które poszukują stabilnego zatrudnienia. Do pracy jako kasjer walutowy należy mieć specjalne uprawnienia, jednak w przypadku ich braku, poszukująca pracownika spółka jest w stanie opłacić takie szkolenie ze środków własnych. Odbycie dobrego kursu w szanowanej firmie kojarzy się z sumptem ok. 600 zł. Coraz częściej posiadamy dziś do obcowania z kantorami internetowymi, więc praca kasjera stoi pod znakiem zapytania. Na dzień dzisiejszy to zawód dosyć dochodowy. Kandydat na kasjera powinien być osobą odpowiedzialną oraz dyspozycyjną, gdyż praca może odbywać się w systemie zmianowym. Kandydat powinien ponadto wykazywać się dużą kulturą osobistą oraz znajomością obsługi komputera. Konieczne jest również przedstawienie zaświadczenia o niekaralności, a dodatkowym atutem będzie biegła znajomość języka obcego.


Z drugiej strony osoba zatrudniona jako kasjer walutowy mogłaby liczyć na stabilne i bezpieczne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę. Bardzo ważne dla pracownika jest ciekawe wynagrodzenie (od około 2000 PLN netto) oraz system premiowy.


Równie ważna jest też możliwość pracy w renomowanej firmie i zdobycie odpowiedniego doświadczenia. Pracownik może poza tym mieć nadzieję na karty multisport czy też możliwość dalszego szkolenia.
2018-02-22 08:58
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.