Jak rozsądnie wybrać faktycznie wydajny nawilżacz do dziecięcego pokoju, aby zyskać gwarancję, że jego działanie będzie zadowalające?

Rodzice, w momencie przyjścia na świat swojego dziecka, najczęściej zmieniają dotychczasowe priorytety i starają się zagwarantować maluchowi możliwie jak najkorzystniejsze warunki. Na szczęście obecnie jest to o wiele łatwiejsze, ponieważ na rynku oferowany jest szeroki wybór różnego rodzaju akcesoriów, które znacząco ułatwiają opiekę nad dzieckiem. Niekiedy pomocne okazują się nawilżacze powietrza do pokoju dziecka. Jak je wybrać, żeby mieć gwarancję, że będą wydajne, a powietrze rzeczywiście prawidłowo nawilżone?
www.airnaturel.pl/produkty/nawilzacze-powietrza/
Dodane przez: vastateparksstaff
Zaczerpnięte z: http://www.flickr.com
Co najważniejsze, warto określić jak duża jest suchość powietrza w pokoju malucha. Jeżeli problem jest niewielki, a pokój nie ma większych rozmiarów, wtedy można zastanowić się nad wybraniem nawilżaczy tradycyjnych, które umieszcza się na grzejnikach. Dzięki oddziaływaniu ciepła, nawilżacz produkuje parę wodną, nawilżającą powietrze. Jest to rzeczywiście tanie rozwiązanie, więc cieszy się dużym zainteresowaniem. Trzeba jednak pamiętać, że ten rodzaj nawilżaczy nie sprawdzi się w przypadku dużej suchości powietrza lub większych powierzchni. W takich sytuacjach konieczne może okazać się zainwestowanie w nawilżacz parowy. Jego dużą zaletą jest nie tylko wydajność, ale także fakt, że eliminuje on baterie. Dzięki temu, że woda jest stosownie podgrzewana, para wodna, jaka się wydostaje z nawilżacza jest w pełni sterylna, co ma duże znaczenie w przypadku dzieci. Dodatkowo, należy zaznaczyć, że użytkując tego rodzaju sprzęt można wykonywać także inhalacje, jakie są dość pomocne w leczeniu niektórych schorzeń. Alternatywą są nawilżacze ewaporacyjne, jakich cechą wyróżniającą jest produkowanie zimnej mgiełki, tym samym mogą one być z powodzeniem wykorzystywane podczas lata. Ponadto, podobne urządzenia charakteryzują się energooszczędnością.


W wolnej chwili

Wyprawka dla noworodka – ciągnąca się lista potrzebnych artykułów do pielęgnacji niemowlaka.

uśmiechnięte dziecko
Dodane przez: Michael Papantonakis
Zaczerpnięte z: http://www.flickr.com
Zjawienie się w domu dziecka przysparza rodzicom nie tylko wiele radości, ale też dużo zmian w ich dotychczas poukładanym życiu. Na początku jest im bardzo ciężko znaleźć się w tak nowym dla nich świecie. Zwłaszcza, jeśli mają do tego w domu nowe sprzęty związane z dzieckiem, których obsługa jest im nieznana.
1 2
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.