W jaki sposób wyposażyć szafę z odzieniami dla malucha?

Masz odczucie, iż w szafie twego maluszka panuje nieustanny bezład? Nie jesteś w stanie ekspresowo wyjąć ulubionej bluzki smyka? Kiedy pewnego dnia odnajdujesz jakiś ciuszek, okazuje się, iż brzdąc zdążył już z niego wyrosnąć? Czas to odmienić!
auta
Dodane przez: http://sxc.hu
Zaczerpnięte z: http://sxc.huodzież dziecięca
Dodane przez: Eli Christman
Zaczerpnięte z: http://www.flickr.com


Co będzie lepsze – komoda czy może szafa? Zarówno komoda, jak też szafa posiadają swoich sympatyków - . Komody są najczęściej kupowane dla bobasów, szczególnie gdy zamontowany mają przewijak. Przegródki wypełnione tycimi ubrankami prezentują się uroczo. Kłopot pojawia się w momencie, kiedy ciuchów przybywa, potomek rośnie (rzeczy nie są już takie maleńkie i zajmują sporzej miejsca), natomiast kilka pięknych sukienek lub t-shirt cars pragnęlibyśmy zawiesić na niewielkich wieszakach - . Kiedy komoda ma przewijak, którego nie można rozmontować, sprawa gmatwa się jeszcze bardziej.

Równie fascynujący tekst prezentowany jest tu, zatem odwiedź stronę internetową i zobacz, jakie informacje tam znajdziesz. One także Cię zainteresują!

Kiedy malec wyrośnie z etapu pieluch, z całą pewnością dojdziesz do wniosku, iż komoda stała się niepraktyczna. Dobrą opcją jest wtedy przeznaczenie szuflad na składowanie mniejszych części konfekcji (majteczek, skarpet, rajstop, piżamek lub czapek.


Dobór szafy powinieneś uzależnić od nawierzchni, którą na to przeznaczysz. Szafy kątowe są nadzwyczaj pojemne, jednak zajmują cały zakątek pokoiku. Konkretnym podejściem, spełniającym swoją funkcję przez dużo kolejnych lat, będzie zamontowanie szafy z przesuwnymi drzwiami. Bez względu na to, jak ogromną szafę zakupisz, bez właściwej organizacji nie będziesz w stanie podtrzymać ładu.
Przede wszystkim nie lokuj w niej wszystkich ciuszków, jakie posiada dziecko. W sezonie letnim taka odzież dziecięca jak katany zimowe, szaliki albo rękawiczki będą ci całkiem niepotrzebne, stąd nie powinny zajmować miejsca.
2019-06-18 07:24
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.