Wady wzroku są coraz częstszym problemem Polaków, dlatego warto badać swój wzrok.

W Polsce więcej, niż 10 milionów mieszkańców nosi okulary, a trochę ponad milion stosuje szkła kontaktowe. Niecałe 50% osób wymagających korekcji wzroku to nastolatki. Wady wzroku to coraz cięższy problem Polaków.
badania okulistyczne
Dodane przez: Les Black
Zaczerpnięte z: http://www.flickr.com
O wadzie wzroku możemy mówić wtedy, gdy promienie światła, które wpadają przez źrenicę oka padają dokładnie na siatkówkę. Leczenie wad wzroku obejmuje wiele różnorakich wad, jak nadwzroczność, krótkowzroczność, bądź też astygmatyzm. Takie komplikacje mogą zostać rozwiązane poprzez stosowanie okularów bądź szkieł kontaktowych. Są jednak również pozostałe problemy ze wzrokiem, których skorygowanie potrzebuje konkretnego zabiegu.

W wolnej chwili

Pokaz produktu na telebimie

proces
Dodane przez: Metro Atlanta Marketing Association
Zaczerpnięte z: http://www.flickr.com
Demonstracja reklamy wyrobu na telebimach to w największym stopniu skuteczna forma reklamy zewnętrznej. Sieć telebimów zapewnia dużo wyższe potencjały reklamy.


zbadaj wzrok
Dodane przez: Ken Teegardin
Zaczerpnięte z: http://www.flickr.com
Takim zabiegiem jest operacja na zaćmę (operacja na zaćmę). Zaćma jest niedyspozycją degeneracyjną albo nabytą, która doprowadza do zmętnienia soczewki (możliwości leczenia). Może prowadzić do oślepnięcia. W Polsce na zaćmę choruje blisko 800 tys. Polaków i są to ludzie głównie w podeszłym wieku. Nie oznacza to jednakże, że i ludzie poniżej 60 roku życia nie nie chorują na to schorzenie wzroku. Operacja na zaćmę to wyłączny sposób wyleczenia. Operacja taka wiąże się z wszczepieniem nowej soczewki. Kolejne istniejące leczenie wad wzroku to korekcja laserowa. W przypadku nadwzroczności oraz krótkowzroczności lekarz specjalista wykona badania, które kwalifikują pacjenta do zabiegu.

Oddzielnie dla wszystkich wad rozważa się teoretyczne korzyści i ryzyko. Dużym pozytywem owych zabiegów jest to, że są one wykonywane w jeden dzień, dzięki czemu chory kilka godzin później może znaleźć się w domu. Po takiej korekcji czułość widzenia wraca już po tygodniu. Przez ten czas pacjent nie powinien pracować i nie może prowadzić pojazdów mechanicznych.
1 2
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.