Co interesującego dla osób puszystych oferują odzieżowe sklepy, jaka jest ich oferta dla takich klientów.

Osoby mające trochę więcej kilogramów do niedawna jeszcze miały bardzo trudno jeśli chodzi o możliwości ubierania się. Workowate spódnice uszyte z kiepskiej jakości tkanin czy niekształtne koszule niezbyt zachęcały do ich ubierania. Największe marki odzieżowe zupełnie nie były zainteresowane tym, aby szyć odzież dla puszystych, bo im się to po prostu nie bardzo opłacało - zdecydowaną część swoich kolekcji sprzedawano w typowych wymiarach.

Kobieta na ławce
Dodane przez: David Schiersner
Zaczerpnięte z: http://www.flickr.com
Panie radziły z tym sobie w różny sposób, niektóre kupowały takie ubrania na zachodzie, inne samodzielnie szyły albo robiły to znajome krawcowe. Jednak takie rozwiązania nie były ani tanie, ani praktyczne, a że osób trochę większych cały czas przybywało, to koniec końców ktoś dostrzegł potencjał takiej grupy odbiorców. Powolutku w sklepach zaczęły się pojawiać duże rozmiary , i momentalnie zaczęły się spotykać z bardzo dużym zainteresowaniem. Spowodowało to, że również największe sieci odzieżowe zauważyły, jak duże możliwości ma tego typu oferta.

Współcześnie XXL odzież jest możliwa do dostania w wielu najróżniejszych miejscach. Spory jej asortyment oferowany jest właśnie w sklepach największych sieci odzieżowych, ich oferta bez przerwy jest poszerzana o kolejne grupy towarowe. W propozycji tego typu sklepów znajdują więc nie tylko same spodnie, bluzki i spódnice, lecz również modna odzież zimowa, taka jak kurtki i płaszcze. Niektóre sklepy zaczynają się wręcz specjalizować w tego typu grupie towarowej, skupiając się tylko na ofercie dla puszystych osób. W tego typu sklepach da się bez skrępowania przymierzyć oferowaną odzież, poprosić sprzedawcę o poradę, oraz w razie potrzeby dokonać niezbędnych przeróbek.

Kobieta w kapeluszu
Dodane przez: mariadelajuana
Zaczerpnięte z: http://www.flickr.com
Bardzo duży wpływ na zainteresowanie takimi sklepami ma również fakt, że oferują one modną odzież, która uwzględnia wszystkie aktualne trendy. Coraz częściej jest ona projektowana przez osoby pracujące dla największych salonów odzieżowych, trudno się więc dziwić, że klientki bardzo chętnie ją kupują, przecież one także chcą się czuć wyjątkowo nawet mimo swojej wagi. http://www.wygodnie.com/viking,10.html


W wolnej chwili

Słowo o upodobaniach współczesnych Polaków, czyli jakich ubrań i dodatków szukamy w sieci i tradycyjnych sklepach

Bielizna kobieta
Dodane przez: Lupoline
Zaczerpnięte z: Lupoline
Jeżeli dogłębnie się zastanowić, to chyba wszyscy dojdziemy do przekonania, że najprzeróżniejszego rodzaju buty, tak samo zresztą jak i stringi, i slipy czy skarpetki, powinny być użytkowane jedynie przez jedną osobę. Wkładanie obuwia po starszej siostrze lub stryjku z Ameryki wcale nie jest dobrym pomysłem. Oczywiście nie mamy tutaj na myśli cały czas zmieniającej się mody, ale choćby względy higieniczne. A poza tym ten, kto planuje nosić używane klapki musi koniecznie wiedzieć, że zapewne będą one niewygodne.
2018-06-22 00:05
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.