Czym jest blog?

Jeszcze do niedawna, nikt nie wiedział, czym jest blog jak też czemu ma on służyć. Jednostki, które w przeszłości pisały pamiętnik w papierowej wersji, nie roiły nawet, że kiedyś będą mogły to zarejestrować na kompie po czym będą mogły podzielić się swymi wywodami z innymi osobami.


pokój dziecka
Dodane przez: silentworks
Zaczerpnięte z: silentworks


W wolnej chwili

Odpowiednio wykonane wzory tatuażu to gwarancja sukcesu

Kobieta z tatuażem
Dodane przez: Adrian Miles
Zaczerpnięte z: http://www.flickr.com
Wśród znacznej palety propozycji tatuaży do wyboru fachowcy na bieżąco doklejają nowe, kolejne oraz wyjątkowo trendy. Do realizowania każdego projektu podchodzimy w sposób zupełnie indywidualny, z tego też powodu konsumenci są zadowoleni z efektu finalnego. Doskonałe tatuaże szczecin tworzy dzięki stosowaniu rewelacyjnej jakości sprzętu, który wielokrotnie był poddawany różnorakim testom. Wykonywane w naszym studiu tatuaże są zawsze idealne i wykonywane krok po kroku wedle ustaleń.


Blogi stają się coraz bardziej poPULarne, jako że możemy odszukać wiadomości z każdej dziedziny życia, zapisane przez osoby kompetentne. Naczelną zaletą blogów jest wymiana opinii na interesujący nas w danym momencie temat. Nazwa "blog" wywodzi się z języka angielskiego od słowa web log. Jest to jakiś rodzaj strony internetowej składający się z specyficznych, odrębnych jak też rozmieszczonych chronologicznie tekstów. Ładu na tejże stronie www pilnuje jej właściciel, a zarazem twórca. Blogi zwykle zapewniają archiwizację wpisów oraz ich porządkowanie. Komentowanie tekstów przez drugich eksploatatorów jest czynnością powszednią. W oczekiwaniu na komentarz lub komentując tekst innego użytkownika lokuje się swoje wypowiedzi. Wszystkie blogi traktowane są jako medium łącznościowe i noszą miano blogosfera.


Typy blogów: można wyróżnić wiele rodzai blogów, przyjmując właściwe wyznaczniki podziału. Ze względu na ich profil jak też poruszane w nich tematy: blogi osobiste, specjalistyczne. Jest 5 podstawowych kategorii blogów: blogi podmiotowe – pisane w nich treści tyczą się życia osobistego autora. Pisane są na ogół w celu podzielenia się własnymi ideami, doświadczeniami oraz emocjami,


Takim jest np. (blog parentingowy), który tworzą jak też piszą rodziciele. Blogi zawodowe – pisane w nich treści dotyczą zagadnień profesjonalnych. Pisane są na ogół w celach zawodowych bądź naukowych.
2017-09-06 12:14
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.