Co należy poczynić gdy doskwiera strapienie z narządem moczowym, by czuć się bardzo dobrze i wygodnie każdego dnia?

Uskarżasz się na różnorodne dolegliwości powiązane z układem moczowym? Dokucza Ci problem trzymania moczu albo inna dolegliwość? Zobacz co na to specjaliści!


Tak się składa, że zbyt wielka powierzchnia warg sromowych mniejszych być może czynić dyskomfort związany właśnie z tą okolicą ciała.
Może być wówczas niezbędna operacja warg sromowych. Wiąże się to przykładowo z problemami powiązanymi z czystością osobistą, czynnym uprawianiem sportu, a także czuciem uniesień z seksu. Operacja warg sromowych mniejszych wykonywana jest z reguły w znieczuleniu dożylnym oraz miejscowym (http://www.estetyka-intymna.pl/zabiegi/laser-monalisa-touch/labioplastyka-warg-sromowych.html). Operacja ta robiony jest z nacięcia w budowie tylnej czy też klinowo w środkowej, co natomiast umożliwia nam zachowanie naturalnego brzegu warg i zapewnienie ich dotychczasowej czułości na różnorodne bodźce. Do tego, w niektórych sytuacjach, kiedy to wargi są niepomiernie spore należy wykonać ich pomniejszenia na całej długości. Może to z kolei wywoływać w niektórych sytuacjach nikłe pomniejszenie odczuć. Operacja warg sromowych pozwala również na wyrównanie ich asymetrii.


operacja warg sromowych
Dodane przez: Haylee Sherwood
Zaczerpnięte z: http://www.flickr.com


Innym bardzo dokuczliwym i krępującym problemem zdrowotnym kobiet jest nietrzymanie moczu (NTM). Ta nieprzyjemna dokuczliwa przypadłość utrudnia całodobowe czynności wielu kobietom i to w różnorodnym wieku. Dolegliwość ta bardzo znacząco ma wpływ nie tylko na pogorszenie jakości życia, a może również mieć wielki wpływ na naszą aktywność fizyczną, aktywność w pracy, a także seksualną. Na przekór wszystkiemu zaledwie tylko 20-25% osób cierpiących na nietrzymanie moczu idzie do doktora. W wielu sytuacjach niezbędne jest jednak leczenie. Nietrzymanie moczu leczenie to istotna decyzja. A skąd ta przypadłość? Nietrzymanie moczu ( tzw. inaczej inkontynencja) to nieprzyjemny symptom polegający na niekontrolowanym przecieku moczu. Nietrzymanie moczu leczenie pozwala uleczyć objawy tej choroby -> ile trwa leczenie nietrzymania moczu.


1 2
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.