Czy warto uczęszczać do szkoły rodzenia?

Na pewno nieraz rozmyślałaś o tym, w jaki sposób będą wyglądały narodziny Twojego berbecia. To naprawdę ważne wydarzenie – warto zatem włożyć troszeczkę wysiłku w jego uplanowanie.


plac zabaw
Dodane przez: Brisbane City Council
Zaczerpnięte z: http://www.flickr.com


Spróbuj czynić to metodycznie, kilka miesięcy przedtem. Zastanów się, co jest dla ciebie najważniejsze i co zapewni Ci poczucie bezpieczeństwa. Drugi trymestr ciąży to optymalny czas, żeby zacząć systematyczne ćwiczenia, ponieważ one przygotują Twe ciało do urodzenia dziecka a także zapobiegną wielu niedomaganiom. Będą również okazją do wsłuchania się w siebie, znalezienia miejsc napiętych oraz sztywnych oraz nauki relaksowania ich, skupienia na tym, co dzieje się we wnętrzu Twego organizmu. Niezwykle pomocne są ćwiczenia jogi. Możesz również pływać, przechadzać się. Unikaj za to sportów, łączących się z wielkim wysiłkiem, w jakich nietrudno o utratę stabilności czy o kontuzję. Konieczna Ci będzie położna Sopot to miejscowość, w której bez trudności znajdziesz dobrą położną - http://www.zaufajpoloznej.pl.


W wolnej chwili

Leczenie odcisków należy zacząć jak najprędzej

Kobieta u lekarza
Dodane przez: Bird&Co Sp. z.o.o.
Zaczerpnięte z: Bird&Co Sp. z.o.o.
Często nieodpowiednie buty, konieczność spędzania wielu godzin na stojąco, lecz także nadmierna waga ciała mają szansę przyczyniać się do tworzenia się odcisków, które choć początkowo nie będą w najmniejszy sposób uciążliwe dla naszego funkcjonowania, to mimo wszystko później mogą stać się niesamowicie uciążliwe.


Warto więc udać się do szkoły rodzenia, by temu, co Cię czeka, przydać bardziej rzeczowy kształt, abyś wiedziała, czego się spodziewać w trakcie porodu, potrafiła radzić sobie ze skurczami a także oddechem, uwierzyła we własne siły. W tym wszystkim pomóc Ci może szkoła rodzenia Gdynia - www.zaufajpoloznej.pl/szkola-rodzenia.
1 2
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.