Dziewczynki od zawsze lubią bawić się w dom - absorbuje je bycie mamusią i troska o domowe ognisko.

W prawie każdym muzeum możemy wśród wiekowych okazów wyszukać zabawki ówczesnych dzieci. Nikogo nie dziwi, gdy widzi szmacianki. Były i nadal są to zabawki dla dziewczynek.


Zatem od wieków było tak, że małe córki brały przykład z mamy. Chciały posiadać lalki, ubranka dla nich i wózki dla lalek, aby mieć możliwość bawić się w dom. W taki sposób szykowały się to tego, że w dorosłym życiu same zostaną żonami oraz mamami.


drewniany domek dla lalek
Dodane przez: Emily May
Zaczerpnięte z: http://www.flickr.com


lalka szmaciana
Dodane przez: Travis Swan
Zaczerpnięte z: http://www.flickr.com


W czasach chemii spotykanej we wszelkich artykułach - w warzywach i owocach, ciuchach, zabawkach, a nawet wodzie oraz powietrzu, warto zatroszczyć się o korzystne otoczenie dla małej dzieciny. Dobrym pomysłem może wydawać się powrót do naturalnych tworzyw, z których robione są zabawki (lalka szmaciana). Chodzi tu zwłaszcza o drewno, ale również len czy bawełnę, z których powstaje lalka szmaciana. Czasy syntetycznych lalek-wieszaków odchodzą powoli w zapomnienie. Nowoczesne, mądre mamy pragną ochraniać pociechę przed nienaturalnymi wzorcami i sztucznymi syntetykami, takimi jak: plastik. Drewniany domek dla lalek (Drewniane domki dla lalek) jest najlepszym wyjściem. Warto odnaleźć spółkę, która produkuje zabawki z certyfikatem jakości i spełnia wszelkie normy Unii Europejskiej dla zabawek ekologicznych.


strój robota
Dodane przez: North Charleston
Zaczerpnięte z: http://www.flickr.com


Przed nabyciem jakiejkolwiek zabawki dla swojej kochanej córki, warto pomyśleć czy na pewno nie wywoła to jakiś szkód oraz problemów ze zdrowie.


W wolnej chwili

Jak znaczną dalekowzroczność mogą mieć ludzie leczeni laserem?

lasek korekcja wzroku
Dodane przez: Forest and Kim Starr
Zaczerpnięte z: http://www.flickr.com
Dzięki nowoczesnej technice możliwe jest m.in. przeprowadzanie wielu różnych zabiegów okulistycznych, które jeszcze 30 lat temu należało zaliczać do fantastyki naukowej.


Za pomocą lasera można niezwykle szybko wyleczyć dużo z pozoru małych chorób, m.


Trzeba chronić swoje pociechy przed nazbyt dużą zawartością substancji trujących w otaczającym nas świecie i skoncentrować się na odpowiedzialnym, naturalnym macierzyństwie.
2018-07-09 07:16
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.