Niedługo staniecie się rodzicami? Zobaczcie, co może okazać się przydatne!

Narodziny pociechy to bez wątpienia ogromne wydarzenie. Dziewięć miesięcy niezwykłego oczekiwania to czas, przez który należy przygotować się na przyjście na świat dziecka. Przygotować zarówno mentalnie, jak i pod względem niezbędnego wyposażenia. Aby bowiem opieka nad maluchem była łatwa, przyjemna i bez wątpienia bezpieczna, należy zakupić solidną wyprawkę.

Większość rodziców zaczyna kompletowanie dziecięcej wyprawki od wybrania łóżeczka. Najchętniej wybierane są modele wykonane z drewna, które posiadają wyjmowane szczebelki. Za sprawą tego z łóżeczka można korzystać nawet wtedy, kiedy dziecko będzie już nieco większe. Pozwala to dużo zaoszczędzić. Potem nadchodzi pora na wybór ubranek. Wielu rodziców mających już doświadczenie poleca, aby nie wybierać tych w najmniejszym rozmiarze, bo maluch bardzo szybko z nich wyrośnie. Rozsądniej jest postawić na drugi lub trzeci w kolejności rozmiar. Można mieć wówczas pewność, że zdąży się przynajmniej kilka razy ubrać maluszka w zakupione śpioszki lub kaftanik.

W wolnej chwili

Przewijaki dziecięce to komfort zarówno dla rodzica jak i dziecka

Niemowlak i jego zabawki
Dodane przez: Donnie Ray Jones
Zaczerpnięte z: http://www.flickr.com
Nie zawsze rodzic musi odczuwać komfort przewijając swoje dziecko podczas gdy wokół siebie ma pełno ludzi. To rzecz zwyczajna, czasami ktoś może być zmuszony zrobić to w niedogodnych warunkach, ale jest to czynność nadzwyczaj delikatna. Miejsca publiczne winny być wyposażone w przewijaki zarówno dla wygody rodzica jak i bezpieczeństwa samego potomka.


Dziecięca wyprawka musi zawierać również wanienkę. Dzisiaj wanienki dla niemowląt to produkty cechujące się naprawdę świetną jakością wykonania. Wanienki dla niemowląt produkowane są z doskonałej jakości materiałów, które nie oddziałują negatywnie na zdrowie dziecka - zobacz przykłady. Na sklepowych półkach dostępne są modele, które zmieniają kolor wtedy, gdy napełni się je wodą o właściwej dla dziecka temperaturze. Wybierając taką właśnie wanienkę, można być pewnym, że pociecha zawsze zanurzone będzie w wodzie o perfekcyjnej temperaturze. Nie ma więc obawy o to, że będzie ona za zimna lub – co zdecydowanie gorsze – za bardzo ciepła. Niezwykle przydatne są też przewijaki dla niemowląt.

drewniane łóżeczko dla dzieci
Dodane przez: US CPSC
Zaczerpnięte z: http://www.flickr.com
Dzisiaj dostępne przewijaki dla niemowląt to zazwyczaj swojego rodzaju nakładki, które umieszcza się na łóżeczku. Za sprawą nich rodzice nie muszą zastanawiać się nad stanem swojego kręgosłupa. Zmieniając pieluszkę czy ubierając dziecko, nie muszą bowiem już za bardzo się schylać. Na skutek tego nie doskwierają im tak bardzo bóle pleców, na które zazwyczaj żalą się rodzice malutkich dzieci. W niemowlęcej wyprawce nie może brakować także wózka. Zazwyczaj kupowany jest on na sam koniec.

Dostępne aktualnie wózki mają amortyzację, która porządnie ochrania przed wstrząsami. Rączki mające możliwość regulacji wysokości to natomiast ogromny komfort dla mam i tatusiów, którzy nie muszą już zamartwiać się o swoje plecy. Do tego doliczyć trzeba naprawdę estetyczne tkaniny, które sprawiają, że wózki wyglądają po prostu ślicznie. Wózki są aktualnie naprawdę bezpiecznie, porządnie wykonanie i ładne. To modele wykonywane z myślą o chłopcach i dziewczynkach.

Kupienie wyprawki dla maluszka mającego pojawić się na świecie zajmuje niemało czasu. Warto więc zacząć zacząć zastanawiać się nad tym wcześniej i odwiedzić ten sklep. Uniknie się tym samym niezbędnego stresu, który może popsuć radość z magicznego czasu oczekiwania.
2015-12-18 09:43
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.